Volvo V90 Cross Country

Prabangus pabėgimas į nuotykius.
V90 Cross Country

Lygių neturintis universalas Volvo V90 Cross Country yra sukurtas ištaigingam pabėgimui nuo kasdienybės. Galingi varikliai, pažangi visų varančiųjų ratų pavara, adaptyvi važiuoklė ir didelė prošvaisa leidžia veržliai judėti pirmyn bet kokiomis sąlygomis ir įkvepia tyrinėti pasaulį – net pačius atokiausius kampelius.

Pasirinkę iš skirtingų važiavimo režimų, sukurkite tokį vairavimo potyrį, kokio norite, o erdvus ir meistriškai įrengtas interjeras, kuriame harmoningai dera prabanga ir technologijos, apgaubs unikaliu komfortu. Sėdynės su aukščiausios kokybės odos apmušalais ir papildomai pasirenkama masažo funkcija, LED foninis interjero apšvietimas, didelis panoraminis stoglangis – visa tai užtikrins ypatingą kelionių potyrį.

Prie V90 Cross Country vairo jaustis užtikrintai ir ramiai leis pažangios saugos ir vairavimo pagalbos technologijos: susidūrimų išvengti padedančios sistemos, aptinkančios ne tik kitas transporto priemones, bet ir pėsčiuosius, dviratininkus bei didelius gyvūnus, riboto matomumo zonų stebėjimo sistema, adaptyvus greičio palaikymo asistentas ar automatinio stabdymo nuokalnėje pagalbos sistema. Miesto erdvėse manevravimą palengvina atstumo jutikliai, galinė vaizdo kamera ar papildomai pasirenkama 360 laipsnių kamerų sistema.

Valdyti nuotykių keliones bus dar paprasčiau naudojantis naujos kartos informacijos ir pramogų sistema. Joje integruoti „Google“ žemėlapiai su eismo informacija realiuoju laiku ir „Google Assistant“ valdymo balsu funkcija paverčia kiekvieną kelionę itin išmania ir patogia patirtimi. Be to, tokios naudingos funkcijos kaip beraktė atrakinimo ir užrakinimo sistema ar elektra valdomas bagažinės dangtis, kurį atidaryti galite vos mostelėję koja po galiniu buferiu, užtikrina didesnį kasdienio naudojimo patogumą.

VOLVO V90 CROSS COUNTRY
Susipažinkite iš arčiau ir ištyrinėkite visas savybes:

Volvo V90 Cross Country

Daugiau informacijos:

volvocars.lt