Atraskite naują būdą tyrinėti

Nuotykis, nežinantis ribų

Nuo tada kai beveik prieš 20 metų debiutavo pirmasis „Cross Country“ modelis, „Volvo“ automobiliai tapo itin tvirtų, visoms eismo sąlygoms tinkamų automobilių segmento, kurio itin didelę dalį sudaro sparčiai auganti „Cross Country“ modelių gama, sinonimu.

„Volvo Cars“ gaminami „Cross Country“ automobiliai užima vis svarbesnę Švedijos gamintojo modelių gamos dalį, kadangi prabangių automobilių pirkėjai siekia patirti vis daugiau tikroviškų nuotykių, kurie juos kartais nuveda toli nuo įprastų kelių.

„V90 Cross Country“ pasitelkia „V90“ modelio eleganciją ir įkūnija ją viename, visiems keliams tinkamame tvirtame ir nuotykiams pasirengusiame automobilyje, siūlančiame saugumą, komfortą ir puikias galimybes“, – sako Håkanas Samuelssonas, „Volvo Cars“ grupės prezidentas ir vykdantysis direktorius.

Švedija, kurioje žiemos yra vienos atšiauriausių planetoje, o daugiau kaip 77 proc. šalies dengia miškai ir ežerai, yra natūrali vieta kurti ir bandyti ypatingai tvirtus ir visoms eismo sąlygoms pritaikytus automobilius. Sunkiai įgyta patirtis yra didelė „Volvo Cars“ paveldo dalis, kuri atsispindi įmonės „Cross Country“ modelių gamoje.

„Mūsų automobiliai yra puikiai žinomi dėl savo saugumo, tvirtumo ir patvarumo. Su visų ratų pavara, didesne prošvaisa ir komfortiška bei visoms oro bei kelio sąlygoms pritaikyta važiuokle, naujasis „V90 Cross Country“ pasižymi ne tik „V90“ universalo įvairiapusiškumu, bet ir suteikia jam nuotykių ieškotojo dvasią“, – sako dr. Peteris Mertensas, „Volvo Cars“ grupės Tyrimų ir vystymo padalinio vyresnysis viceprezidentas.

Gamybai panaudojus „Volvo Cars“ sukurtą modulinę SPA platformą, „V90 Cross Country“ buvo bandomas itin reikliai, siekiant užtikrinti, kad automobilis atitiktų tas atšiaurios aplinkos sąlygas, kurioms jis ir buvo pritaikytas.

Nuo slaptų bandymų poligonų ledu sukaustytuose Šiaurės Švedijos toliuose, kur temperatūra dažnai nukrenta iki -40 laipsnių, iki deginančios dykumos kaitros Arizonoje, kur „Volvo Cars“ automobiliai bandomi aukštoje temperatūroje – „V90 Cross Country“ buvo sukurtas, kad susidorotų su visais iššūkiais.

Savo išvaizda ryškiai išsiskirdamas minioje, tvirtas „V90 Cross Country“ charakteris slepia įspūdingą saloną, kuris apgaubia šiame segmente nebūdinga prabanga, derinama su visais jungiamumo ir multimedijos sistemos privalumais, debiutavusiais naujuosiuose „S90“ ir „V90“, tarp kurių – ir aukščiausio lygio „Bowers & Wilkins“ garso sistema.

„V90 Cross Country“ išvaizda itin dera su įspūdingomis automobilio savybėmis ir suteikia galimybę rinktis tarp tvirto ir elegantiško įvaizdžio.

„Volvo Cross Country“ išvaizdos kūrimas nėra tik stiliaus eksperimentas ir dirbtinio įvaizdžio sukūrimas. Jis paremtas tikromis automobilio galimybėmis. „Volvo V90 Cross Country“ modelis apjungia stebinantį ir intriguojantį tvirtos ir galingos išorės bei prabangaus skandinaviško interjero derinį. Tai yra naujas receptas, sekant autentiškomis „Volvo Cross Country“ automobilių tradicijomis – itin tvirtos savybės bekelėje pačiame elegantiškiausiame, rafinuotame ir individualiai pritaikytame universalo kostiume“, – sako Thomas Ingenlathas, „Volvo Cars“ Dizaino padalinio vyresnysis viceprezidentas.

Žaibiški refleksai
City Safety yra jūsų antrasis pilotas, įspėjantis apie pavojų ir padedantis išvengti avarijų – esant reikalui stabdydamas. Jis gali pastebėti pėsčiuosius, dviratininkus ir didelius gyvūnus.

Raskite savąjį kelią
Greitai ir lengvai nukeliaukite tarsi kelionės vadovo padedami Sensus Navigation navigacinės sistemos. Prijungta prie tinklo, žmogiška ir natūrali Sensus leis Jums būti vienu žingsniu priekyje ir tiksliai vadovaus, kur važiuoti.

Pagalba, kai jos reikia
Pilot Assist leidžia keliauti lengviau ir labiau atsipalaidavus. Ji pakoreguoja važiavimo kryptį, kad važiuojant automagistralėje leidžiamu greičiu visą kelią išlaikytų automobilį pažymėtoje eismo juostoje.

Nuveš Jus toliau

Nuokalnės kontrolė ir visų ratų pavara leis važiuoti sudėtingomis sąlygomis. Prisitaikykite vairavimo stilių pasirinkdami sau tinkamiausią vairavimo režimą – Comfort (patogų), Eco (ekonomišką), Dynamic (dinamišką), Off-Road (bekelės) arba Individual (individualų). Pasirinkę individualų režimą galite susikurti tokį režimą, kuris pagal įvairius parametrus bus pritaikytas Jums.

Jaukus prieglobstis
Skandinavišką dizainą įkūnija erdvus, pripildytas šviesos salonas, vieta, kurioje prabanga ir technologijos papildo Jūsų kelionę ir daro gyvenimą lengvesnį.

Muzika dar arčiau Jūsų
„Bowers & Wilkins“ aukščiausios kokybės garsas suteiks Jūsų mėgstamai muzikai išskirtinio realizmo, pasijusite lyg patys atsidūrę tarp atlikėjų.

Erdvė užpildyta šviesa
Patogiai įsitaisykite salone, užlietame natūralios šviesos. Panoraminis stogas driekiasi nuo priekinių iki galinių sėdynių ir atidaromas, kad leistų pajusti dar daugiau šviesos ir erdvės.

Akivaizdus tvirtumas

Skandinaviškas dizainas ir meistriškumas suderintas su išties padidintu pravažumu ir galimybe keliauti bet kokiu oru. Dideli ratai ir padidinta prošvaisa leidžia jaustis patikimai važiuojant bet kokiu keliu, priekinis apsauginis skydas ir anglies (ar suderintos su kėbulu) spalvos praplatintos ratų arkos sklandžiai įsilieja į buferius.

Volvo V90 Cross Country

Daugiau informacijos:

volvocars.lt