Volvo S60

Volvo S60

Dinamiškas sedanas mylintiems vairavimą

Iš naujo atraskite vairavimo džiaugsmą su dinamišku sedanu Volvo S60. Elegantiškas dizainas, integruotos technologijos, „mild hybrid“ arba įkraunamos hibridinės pavaros sistemos galia ir išskirtinės valdymo savybės – visa tai ir dar daugiau harmoningai dera automobilyje, sukurtame suteikti įtraukiančius vairavimo potyrius.

Į kiekvieną kelionę leiskitės su polėkiu – tiek standartinė, tiek papildomai pasirenkama sportinė važiuoklė užtikrina ypač tikslų ir greitą valdymą, stabilumą ir sklandų važiavimą. Visų varančiųjų ratų pavara suteikia dar daugiau pasitikėjimo, o bet kokioje situacijoje, tiek dieną, tiek naktį, jūsų ir keleivių saugumu rūpinasi pažangios saugos ir vairavimo pagalbos sistemos: padedančios išvengti susidūrimų, įspėjančios apie objektus riboto matomumo zonose, palaikančios saugų greitį ir atstumą ar padedančios išlikti reikiamoje eismo juostoje.

S60 interjeras alsuoja skandinaviška prabanga, net ilgose kelionėse patogiai jaustis leidžia ergonomiškos sėdynės su aukščiausios kokybės apmušalais ar papildomai pasirenkama masažo funkcija, o „Bowers & Wilkins“ garso sistema užtikrina išskirtinį garso atkūrimą, kad galėtumėte mėgautis nepriekaištingu muzikos potyriu. Automobilyje diegiama naujos kartos informacijos ir pramogų sistema su integruotais „Google“ žemėlapiais, „Google Assistant“ valdymo balsu funkcija ir „Google Play“ programėlių parduotuve padeda patogiau rasti kelionės tikslą, pasiekti automobilio funkcijų valdymą ar tiesiog palaikyti ryšį su draugais, šeima ar savo skaitmeniniu gyvenimu.

VOLVO S60
Susipažinkite iš arčiau ir ištyrinėkite visas savybes: