AKCIJA „4+, 6+, 8+“. Originalios dalys – originali kokybė. Bet kokio amžiaus „Volvo“.

Kad ir kokio amžiaus yra Jūsų „Volvo“ automobilis, jis nusipelnė tik aukščiausios kokybės techninės priežiūros, naudojant originalias atsargines dalis.
Išsaugokite autentišką savo „Volvo“ automobilio kokybę ir vairavimo komfortą apsilankę „Sostenos“ serviso centruose ir sutaupykite pasinaudoję vertingu „4+, 6+, 8+“ akcijos pasiūlymu: gaukite pagal automobilio amžių (modelinius metus) taikomą 15, 25 arba 35 procentų nuolaidą techninių aptarnavimų metu naudojamoms ir natūraliai susidėvinčioms dalims – akcija galioja daugiau nei 10 000 originalių atsarginių „Volvo“ dalių.


4+ (2019 ir 2020 modelinių metų) automobiliams – 15 % nuolaida originalioms „Volvo“ dalims;
6+ (2017 ir 2018 modelinių metų) automobiliams – 25 % nuolaida originalioms „Volvo“ dalims;
8+ (2016 ir ankstesnių modelinių metų) automobiliams – 35 % nuolaida originalioms „Volvo“ dalims;


Perkant originalias atsargines dalis (kai techninės priežiūros darbai atliekami ne „Sostenos“ „Volvo“ serviso centre), nuolaida suteikiama tik pateikus Jūsų „Volvo“ automobilio kėbulo identifikacinį numerį. Daugiau apie „4+, 6+, 8+“ akciją ir originalias atsargines dalis, kurioms taikomas pasiūlymas, teiraukitės ir sužinokite „Sostenos“ „Volvo“ techninės priežiūros centruose.

Originalios dalys – originali kokybė. Leiskite mums pasirūpinti Jūsų „Volvo“ automobiliu – kad ir kokio amžiaus jis būtų.

Akcijos sąlygos

Pasiūlymas galioja iki 2024 12 31