Mano „Volvo“ žurnalas

Sommar 2019

TUŠČIOS ERDVĖS GROŽIS

Jung-Hyun Lee yra „Volvo Cars“ vyresnysis dizaineris ir žmogus, sukūręs apdovanojimą pelniusio „XC60“ dizainą. Susitikome su Jungu jo gimtajame Seule pasikalbėti apie Pietų Korėjoje prabėgusią vaikystę bei skandinavišką dizainą ir tuščios erdvės grožį.

MĄSTYKITE RĖMUOSE

Siekdamas sumažinti studentų apgyvendinimo problemą Danijos sostinėje Kopenhagoje, danų verslininkas nusprendė krovininius konteinerius sukrauti ant plaukiojančios bazės ir prijungti prie Kopenhagos uosto, taip sukurdamas išmanius, tvarius namus iš neįtikėtino šaltinio.

KLASIKINIS SKANDINAVIŠKAS DIZAINAS

Pastaruoju metu skandinaviško gyvenimo būdo mados tendencijų pilna blizgių žurnalų puslapiuose ir gyvenimo būdo tinklaraštininkų naujienose. Tačiau, kaip ir dauguma mados tendencijų, jos greitai praeina. Visgi vienas skandinaviškos kultūros aspektas niekada neišeina iš mados – tai klasikinis skandinaviškas dizainas.

NAUJAS POŽIŪRIS

Kai prireikia pasirūpinti jūsų automobiliu, nėra geresnio specialisto nei „Volvo“ asmeninės priežiūros meistras (APM). Tik įsivaizduokite, kaip pagerėtų Jūsų gyvenimas, jei turėtumėte asmeninės priežiūros meistrą, metų metus besirūpinantį Jūsų „Volvo“ poreikiais. Pradėjus teikti „Volvo“ asmeninės priežiūros paslaugą, toks atsidavimas greitai gali tapti norma.Atsisiųskite

Vinter 2019

„AVANTO ARCHITECTS“ ir naujasis garo amžius

Mūsų dienomis pasikrauti naudojame elektros energiją. Tačiau Suomijoje atsigręžiama ir į pamėgtą tradiciją. Nuvykome į Helsinkį susipažinti su naujam gyvenimui Suomijos saunų kultūrą prikeliančiais architektais ir pasikalbėti, kaip jų projektai gali padėti žmonėms džiaugtis geresniu gyvenimo būdu.

Kelias į elektrifikavimą

„Volvo Cars“ 2017 m. paskelbė būsimą elektrifikavimo strategiją, tapusią automobilių pramonės lūžio tašku. Tai taip pat žymi didžiulį šuolį pirmyn kelionėje, į kurią „Volvo Cars“ leidosi daugiau kaip prieš 40 metų. Tai „Volvo Cars“ ir kelio į elektrifikavimą istorija.

Įveikti Atlantą

„Volvo Cars“ neseniai atidarė naują gamyklą Čarlstone, Pietų Karolinoje – vienoje iš didžiausių savo rinkų. Aiškinomės, kaip Jungtinių Valstijų komanda siekia gaminti kokybiškus automobilius ir formuoti tvirtą darbuotojų bendruomenę visiškai naujoje vietoje.

ŽMONĖS KEISTOSE VIETOSE

Per pastaruosius keletą metų kulinarijos koncepcija „pasinerti į vaišes“ audringai užvaldė restoranus ir vakarienės klubus. Dabar naujajame restorane Norvegijoje planuojama nerti į vaišes vienu žingsniu toliau – ir keletu metrų gilia…Atsisiųskite

Sommar 2018

MEDŽIAGOS

Įkvėpti unikalaus medžiagų mišinio, „Volvo XC40“ suteikiančio išskirtinį automobilio interjero stilių, iš arčiau pažvelgiame į kai kurias keisčiausias ir labiausiai neįtikėtinas šiuo metu kuriamas medžiagas, tarp kurių yra bakterijų prisotinti sportbačiai, švarkai iš voratinklio šilko, fotokatalitiniai dažai ir pieštuko švino statybinė medžiaga.

SKANDINAVIŠKASIS „NOIR“

Tarptautiniuose bestselerių sąrašuose jau daugiau kaip dešimtmetį dominuoja kriminalinių romanų fenomenas, vadinamas skandinaviškuoju „Noir“, prikaustęs viso pasaulio televizijos auditorijas. Susitikome su kriminalinius romanus rašančiu ir TV serialo „Tiltas“ kūrėju švedu Hansu Rosenfeldtu bei aptarėme paslaptingąją Švedijos pusę.

AUKŠTASIS KRANTAS

Baidarėmis nuplaukėme į Švedijos šiaurę ir nutarėme daugiau sužinoti apie įspūdingus Aukštojo kranto gamtos kraštovaizdžius ir patys įsitikinti, kuo jie unikalūs ir įkvepiantys.Atsisiųskite

Vinter 2018

KELIAUTI TEISINGAI

Nors galima skųstis dėl šalčio, mūsų žiemos kraštovaizdžiai itin vertingi. Argi nebūtų puiku, jei galėtume vienu metu juos saugoti ir jais mėgautis? Aiškinamės, kaip atostogos žiemą galėtų tikti Jums ir padėti apsaugoti planetą?

LENKTYNĖS LINK TOBULYBĖS

Leidžiantis į „Volvo Ocean Race“ iššūkį, reikia jachtos, kuria galėtumėte pasitikėti. Yra tik viena vieta, pasižyminti reikiamu įgūdžių, patirties ir žinių santykiu – tai jachtų statykla. Keliaujame į šią jachtų statyklą susitikti su ekspertų komanda, kuri šių metų lenktynėse dalyvausiančiai įgulai suteikia pasitikėjimo savimi, reikalingo iš savęs ir iš jachtų reikalaujant maksimalaus rezultato.

SLAPTA KVAPŲ KALBA

Kai norime trumpam nuo visko pabėgti, viena iš galimybių – sėsti už automobilio vairo. Visgi kartais pakanka nuvykti į naują vietą, užsimerkti ir pasinerti į kvapų pasaulį. Susipažinome su Švedijos kvepalų gamintojais „Agonist“ ir pabandėme sužinoti, kaip skirtingi aromatai gali pagerinti nuotaiką ir paįvairinti kasdienybę.

NEMATOMA GYVENIMO PRABANGA

„Volvo Cars“ vidaus oro kokybės tikrinimo komanda yra išmokyta mus supančiame ore ieškoti kažko nematomo, todėl yra atsakinga už tai, kad automobilyje nebūtų kenksmingų dujų ir kvapų. Pasiteiravome, ką jie mano apie sveikiausios aplinkos automobilio viduje kūrimą?Atsisiųskite

Sommar 2017

NUBUSKITE! LAIKAS MIEGOTI

Miego trūkumas pavojingas, ypač vairuojant. Vairavimo pavargus poveikis organizmui toks pat, kaip vartojant alkoholį. Sulėtėja reakcija, nesugebame priimti sprendimų, sumažėja budrumas ir tampame agresyvesni. Ką galime padaryti, kad nustatytume mieguistumą už vairo ir jį įveiktume? Siekdami tai išsiaiškinti, nuvykome į Niujorką ir susipažinome su taksi vairuotojais, kurių darbas – niekada neprarasti budrumo.

ATEITIES KARTOS VAIRUOTOJAI

Autonominio vairavimo technologija sukels revoliuciją santykiuose tarp vairuotojų ir jų automobilių. Koks jausmas „vairuoti“ automobilį, kuris save vairuoja pats? Kaip jausimės, dalydamiesi valdymu ir vairavimo džiaugsmu su kompiuteriu? Paprašėme žmonių iš viso pasaulio įsivaizduoti, kaip jų gyvenimas atrodytų autonominių automobilių pasaulyje.

ODOS ALCHEMIJA

Už kiekvienos prabangios Bridge of Weir odos skiautės „Volvo“ automobilyje slepiasi daugiau kaip šimtmetis žinių, meistriškumo ir tradicijų. Nukeliavome į Škotiją, norėdami daugiau sužinoti apie 30 metų trunkančius „Volvo Cars“ santykius su „Bridge of Weir Leather Company“ ir išsiaiškinti, kodėl ten gaminamą odą daugelis laiko geriausia automobiliams skirta oda pasaulyje.

AUTOMOBILIŲ „VOLVO“ TIKRINIMO KOMANDA

„Volvo Cars“ tikrinimo inžinieriaus Peterio Hellgren užduotis – užtikrinti, kad Jūsų „Volvo“ teikiamas pojūtis būtų tiksliai toks, koks privalo būti. Norėdami daugiau sužinoti apie „Volvo Cars“ tikrinimo komandos atliekamą darbą, prisijungėme prie Peterio atliekamos tikrinimo ekspedicijos palei vakarinę Švedijos pakrantę, kur buvo išbandomi trys nauji 90-osios serijos „Volvo“ automobiliai.Atsisiųskite

Vinter 2016

IEŠKANT LAIMINGOS VIETOS

Šiandien prabanga matuojama ne daiktais. Šiuolaikinė prabanga matuojama laiku, dvasios ramybe, o ypač laime. Tačiau kas suteikia dvasios ramybę ir dovanoja laimę? Į šiuos klausimus turi atsakyti „Volvo Cars“, kad galėtų ir toliau kurti automobilius, dovanojančius „Volvo“ vairuotojams gyvenimą be rūpesčių. Įsėdome į XC90 ir laimės ieškoti išvykome į Islandiją.

KOMFORTO MENAS

Kurdami naujausius „Volvo“ automobilius, mūsų dizaineriai komfortą pavertė meno forma ir sukūrė prabangius ir ergonomiškus interjerus, galinčius padėti susikurti aukštesnį gerovės lygį ir tuo pat metu mėgautis „Volvo“. Nuo vairuotojo nugarą masažuojančių sėdynių iki oro kondicionavimo sistemos, užtikrinančios tobulai gryną klimatą automobilyje – mes darome viską, kad už vairo jaustumėtės laimingesni ir sveikesni.

„VOLVO“ VISAM GYVENIMUI

Mažinti išskiriamą CO2 kiekį ir suvaldyti klimato pokyčius yra sudėtingas iššūkis, tačiau taip pat ir puiki galimybė tobulinti techninius sprendimus. „Volvo Cars“ nuo seno kuria visuomenei naudingas automobilių sistemas ir funkcijas. Mūsų automobiliai sukurti labai ilgam naudojimui iki tol, kuomet ateina laikas juos perdirbti, o tuomet „Volvo“ gyvenimo ciklas prasideda iš naujo.

IŠMANŪS MIESTAI

Šiandien išmanūs miestai, kur informacijos ir ryšių technologijos neatsiejamos nuo kasdienio gyvenimo ir padeda jam vykti sklandžiau, yra pasirengę pakeisti vairavimą didmiesčiuose. Kaip prie naujojo pasaulio prisitaikys Jūsų „Volvo“? Apžvelgėme, kaip kuriami naujausi ir į išmaniąją aplinką integruotis skirti „Volvo“ automobiliai, galintys gyvenimą padaryti saugesnį, paprastesnį ir patogesnį visiems.Atsisiųskite

Sommar 2016

SUKURTA GAMTOS

Įkvėpimo ieškančius menininkus, rašytojus, politikus ir lmų kūrėjus ne vienerius metus traukia Švedijos Gotlando sala. Muzikantė Amanda Bergman pakvietė mus į tobulo Gotlando garso paieškas.

„VOLVO“ KORPORATYVINIS INOVACIJŲ BIURAS

Kas būtų, jei net neapsilankę dirbtuvėse galėtumėte žinoti, kad konkrečią Jūsų automobilio detalę reikia keisti? Tai tik viena naujovių, kurią bando „Volvo“ Korporatyvinių inovacijų biuro komanda.

DALIJAMĖS ISTORIJOMIS IŠ ČIKAGOS SU XC90

Mano „Volvo“ žurnalas neseniai nukeliavo į Čikagą ir mėgavosi vėjuotojo miesto žavesiu iš patogiausio stebėjimo taško – „Volvo XC90“ keleivio sėdynės. Padedami vietinių, Čikagoje atrandame švediškąjį paveldą.

MŪSŲ LANGAS Į PASAULĮ

Laisvės pojūtis, galimybė patirti nuotykių ir malonumas išgyventi šią akimirką. Būtent to norime iš savo automobilių. Paslaptis slypi mūsų akyse. Pažvelgėme į tai, kaip Jūsų „Volvo“ gali suteikti visiškai naują gyvenimo vairuojant perspektyvą.Atsisiųskite

Vinter 2015

ORO BUČINIAI IŠ MEKSIKOS

Įstabus kraštovaizdis ir tarsi kito pasaulio Šiaurės pašvaistės šokis yra tik dvi iš daugybės priežasčių, kodėl žmonės lankosi šiaurės Norvegijoje esančiame mieste Trumsėje. Tačiau kodėl ten gyvena vos 70 000 gyventojų ir daugiau kaip 120 tautybių mieste?

ŽVILGSNIS Į JUS – UŽ EKRANO

Šiandien verslu galima užsiimti ir nebendraujant su kitu žmogumi. Tačiau norint sukurti šiuolaikinius skaitmeninio amžiaus poreikius atitinkantį automobilį, bendravimas tarp žmonių tebėra svarbus.

KURKITE KARTU

Muzikos pramonėje nieko nestebina drauge muziką kuriantys įvairių žanrų meistrai. Tačiau dabar netikėtas bendradarbiavimas tampa didžiule naujiena ir verslo pasaulyje – drąsiame naujame bendradarbiavimo ir bendros kūrybos pasaulyje, ieškančiame ilgalaikės sėkmės.

ŠIAURĖS PAŠVAISTĖ

2014 m. lapkritį Stokholme (Švedija) pasiektas naujas rekordas. Per visą mėnesį tik penkias valandas švietė saulė, tad tas lapkritis tapo tamsiausiu pastarojo šimtmečio mėnesiu. Neturėtumėte nustebti, kad skandinavai mėgsta visų pavidalų šviesą.Atsisiųskite

Sommar 2015

STOKHOLMO PREKYBOS CENTRAS

Leidžiamės į Stokholme gyvenančių amatininkų paiešką ir atrandame tradicijų bei patyrusių kūrėjų pasaulį, kuriame pačią geriausią valiutą – kokybę.

„DRIVE ME“ PROJEKTAS

Marcus Rothoff – žmogus, atsakingas už „Volvo“ „Drive Me“ projektą. Jis sutiko pasidalyti žiniomis apie tai, kaip naudodamiesi bepiločiais automobiliais galėsime dar geriau išnaudoti savo laiką kelyje.

GYVENIMAS LĖTOJOJE JUOSTOJE

Metas palikti miestą, kantriai laukti nuleidus spąstus bei mėgautis bėgančiomis valandomis ir minutėmis gaudant omarus.

LAIMINGOJI ŠEIMININKĖ NR. 994

Susitikome su Norvegijos detektyvinių romanų karaliene ir „Volvo XC90“ savininke Nr. 994 Anne Holt, kuri pasidalijo savo paskutiniaisiais nuotykiais – naujojo XC90 paieškomis.Atsisiųskite