SVEIKI ATVYKĘ Į ATEITĮ BE RŪPESČIŲ

„Service by Volvo“

2017 m. pabaigoje Vilniuje duris atvėrė atnaujintas „Volvo“ automobilių centras, kuriame pritaikyti novatoriški technologiniai sprendimai. Į tokį atsinaujinimą „Sostena“ grupė investavo daugiau nei milijoną eurų, o Lietuva tapo pirmąja Baltijos šalimi, kurioje pagal aukščiausius tarptautinių „Volvo“ reikalavimus ir standartus įkurtas tokio lygio „Volvo“ automobilių centras. Be novatoriškų dizaino ir technologinių sprendimų čia klientus džiuginame ir dviem efektyviomis, į klientus orientuotomis „Volvo“ aptarnavimo programomis – VPS (angl. „Volvo“ Personal Service – „Volvo“ asmeninis aptarnavimas) ir VRE (angl. „Volvo“ Retail Experience – „Volvo“ salono patirtis). Šiandien VPS sėkmingai veikia visose „Sostenos“ atstovybėse Lietuvoje.

Galime didžiuotis, kad „Volvo“ pirmieji pasaulyje pristatė naujos kartos dirbtuves, kuriose viskas itin patogu. Pamirškite senus remonto metodus, nes mes siūlome visiškai naują paslaugų koncepciją. Dirbdami taip pat efektyviai kaip ir lenktynių aptarnavimo zonoje, didžiąją darbų dalį galime atlikti mažiau nei per valandą. Jūs, jei tik pageidausite, galėsite palaukti mūsų poilsio kambaryje, taip sutaupydami brangaus laiko, o apie darbų eigą praneš asmeninis specialistas. Ši mūsų „Volvo“ asmeninio aptarnavimo paslauga užtikrins, kad automobilio aptarnavimas taps dar paprastesnis ir patogesnis.

ASMENINIS APTARNAVIMAS
VPS programa užtikrina, kad į servisą savo automobilį pristačiusiam klientui būtų suteikiamos asmeninio patarnautojo paslaugos. Taip mes nuolat primename, kad pagrindinis mūsų tikslas – padaryti klientų gyvenimą paprastesnį. Už konkretaus automobilio priežiūrą atsakingas vienas meistras, kuris tiesiogiai rūpinasi paliktu automobiliu. Tokia naujovė leidžia sutaupyti daug brangaus laiko ir padidina skaidrumą bei pasitikėjimą tarp kliento ir serviso. Iš esmės su automobilio remontu tiesiogiai dirba du mechanikai, todėl darbas ir aptarnavimo procesas tampa gerokai efektyvesnis.

„Kurdami asmeninio aptarnavimo koncepciją siekėme automobiliams ir jų klientams suteikti deramą pagarbą. Norėjome tokios vietos, kurioje klientai jaustųsi jaukiai, galėtų patogiai įsitaisyti, atlikti visus būtinus darbus, naršyti internete ir mėgautis puodeliu gardžios kavos. Siekėme sukurti tokią aplinką, kurioje laukiantieji jaustųsi kaip namie“, – pasakoja „Volvo“ vykdomasis direktorius Algirdas Binkevičius.

PALAUKITE POILSIO KAMBARYJE
Mes atnaujinome savo dirbtuves, kadangi jos turi tikti ne tik automobilių priežiūrai, bet ir Jūsų poilsiui. Jus pasitiksime patogioje ir jaukioje namų svetainę primenančioje erdvėje su šiltu ir spalvingu interjeru. Kadangi rūpinamės Jumis, stilingoje ir komfortiškoje aplinkoje jausitės kur kas smagiau nei įprastame automobilių salone. Palaukti kol bus atliekamas Jūsų automobilio aptarnavimas bus kur kas patogiau ir užtruks trumpiau, nei keliauti iš dirbtuvių ir atgal. Net nepastebėsite, kaip automobilis bus parengtas tęsti kelionę.

Čia galėsite palaukti, kol bus atliekami priežiūros darbai. Pasimėgaukite puikios kavos puodeliu, atsiverskite mėgstamą žurnalą, atsipalaiduokite ir pailsėkite. Salone visada galėsite naudotis nemokamu internetu, tad, jei reikės, atliksite skubiausius darbus. Taip pat čia galėsite apžiūrėti ir naujausius „Volvo“ automobilius. Pageidaujate išbandyti naujausią modelį? Tiesiog paprašykite pardavimo vadybininko-konsultanto.

Mes puikiai žinome, jog žmonėms reikia paprastumo, todėl jie mėgsta kompanijas ar prekių ženklus, kurie juos supranta ir stengiasi palengvinti kasdienybę. O tai tiesiogiai susiję su mūsų, kompanijos „Volvo“, misija.

Asmeninis priežiūros specialistas
Jums priskirsime asmeninį priežiūros specialistą, kuris priims Jūsų „Volvo“ automobilį, atliks priežiūros darbus ir įteiks Jums raktelius, informuodamas apie atliktus darbus.

Paruoštas per valandą
Jei Jūsų automobilis bus paruoštas per valandą, galėsite palaukti poilsio kambaryje ir taip sutaupyti laiko, nekeliaudami iš dirbtuvių ir atgal.

Pakaitinis automobilis
Jei nuspręsite nelaukti, mes Jums visada pasistengsime pasiūlyti pakaitinį automobilį.

Programinės įrangos atnaujinimas.
Atliekant servisinį aptarnavimą, „Volvo“ automobiliuose nuolatos atnaujiname programinę įrangą. Užtikrindami, kad Jūsų automobilyje visada būtų naujausia „Volvo“ programinė įranga, suderinus su Jumis, mes ją atnaujinsime kiekvieno servisinio aptarnavimo metu.

„Volvo Assistance“
„Volvo Assistance“ paslauga 24 valandas per parą rūpinasi pagalba kelyje nuo gedimų iki pamestų raktelių. Atlikus reguliarųjį servisinį aptarnavimą mūsų servisuose, mes vieneriems metams nemokamai suteiksime „Volvo Assistance“ paslaugos galiojimą.

Būklės tikrinimas
Atliekant servisinį aptarnavimą, mūsų patyrę specialistai išsamiai įvertins Jūsų automobilio saugumo sistemų būklę, taip pat patikrins ir akumuliatorių – tiesiog dėl viso pikto.

Automobilio plovimas
Po kiekvieno aptarnavimo mes nuplausime ir išvalysime Jūsų „Volvo“ automobilį, todėl atsiėmus jis atrodys taip pat puikiai kaip ir važiuos.

Autentiškos „Volvo“ paslaugos
Autentiškos „Volvo“ paslaugos bus suteiktos tik oficialiose „Volvo“ dirbtuvėse. Išskirtinis patyrusių specialistų, pažangių „Volvo“ darbo metodų ir originalių „Volvo“ dalių derinys.

„Service by Volvo“

*VPS veikia visose „Sostenos“ atstovybėse Lietuvoje.