Volvo XC60

Dar išmanesnis.
Naujasis XC60

Geriausius skandinaviško dizaino bruožus sujungiantis atnaujintas eksterjeras. Naujos kartos intuityvi informacijos ir pramogų sistema su integruotomis „Google“ paslaugomis. Unikali saugos ir vairavimo pagalbos technologijų įranga, užtikrinanti pavyzdinį saugumą visiems. Atnaujintas dinamiškas SUV „Volvo XC60“ – dabar dar patrauklesnis, išmanesnis ir suteikiantis dar daugiau vairavimo malonumo.

Valdykite savo keliones paprasčiau, naudodamiesi „Volvo On Call“ programėle, kurioje galite iš anksto nustatyti norimą salono oro temperatūrą ar nusiųsti kelionės tikslo adresą į automobilio navigacijos sistemą, o su integruotais „Google“ žemėlapiais, suteikiančiais eismo informaciją realiu laiku ir automatiškai atnaujinančiais maršrutą, ir „Google Assistant“ valdymo balsu funkcija kiekviena kelionė tampa itin išmania ir patogia patirtimi. Išskirtiniu XC60 komfortu mėgautis dar maloniau kvėpuojant švariu ir grynu oru, kurį užtikrina pažangi salono oro kokybės kontrolės sistema su PM 2.5 kietųjų dalelių filtru, o modernios vairavimo pagalbos ir saugos technologijos dieną naktį rūpinasi jūsų saugumu ir suteikia dar daugiau ramybės už vairo: riboto matomumo zonos informacijos sistema BLIS įspėja apie kliūtis keičiant eismo juostą, išmani CITY SAFETY sistema padeda išvengti susidūrimų su kitomis transporto priemonėmis, pėsčiaisiais ir dviratininkais bei dideliais gyvūnais, o „Cross Traffic Alert“ sistema, perspėjanti apie iš šono artėjančias transporto priemones važiuojant atbuline eiga ir turinti automatinio stabdymo funkciją, net sudėtingiausiomis sąlygomis padeda manevruoti saugiai ir užtikrintai.

Rinkitės savąjį XC60 su iš tinklo įkraunama hibridine „T6 Recharge“ arba „T8 Recharge“ pavaros sistema, harmoningai suderinančia benzininio ir elektros variklių galią bei leidžiančia iki 53 km atstumą įveikti vien elektros režimu „Pure“, arba pažangiais „mild hybrid“ varikliais, užtikrinančiais galingą dinamiką ir mažesnes degalų sąnaudas bei emisijas.