Volvo XC60

Pažangus ir dinamiškas SUV
Volvo XC60

Sumanus dizainas kiekvienoje detalėje tiek išorėje, tiek viduje. Susipažinkite su išmaniu, dinamišku ir prabangiu vidutinio dydžio SUV Volvo XC60 – „mild hybrid“ arba įkraunamu hibridiniu.

Pažangios saugos ir vairavimo pagalbos sistemos, padedančios išvengti susidūrimų su kitais automobiliais, pėsčiaisiais ir dviratininkais bei dideliais gyvūnais, įspėjančios apie objektus riboto matomumo zonose, palaikančios saugų greitį ir atstumą ar padedančios išlikti reikiamoje eismo juostoje, leidžia prie XC60 vairo jaustis užtikrintai ir vairuoti saugiau.

Išmaniosios funkcijos ir naujas galimybes atveriančios ryšio technologijos užtikrina išskirtinę vairavimo patirtį. Naujos kartos informacijos ir pramogų sistema su integruotais „Google“ žemėlapiais, „Google Assistant“ valdymo balsu funkcija ir „Google Play“ programėlių parduotuve leidžia patogiau valdyti savo keliones ir palaikyti ryšį su savo skaitmeniniu gyvenimu.

Mėgaukitės išskirtiniu komfortu viduje: ergonomiškos sėdynės su aukščiausios kokybės odos ar vilnos audinio apmušalais („Recharge“ versijoje), meistriškai sukurtos apdailos detalės, patogūs valdymo instrumentai ir didelis panoraminis stoglangis sukuria unikalią atmosferą salone ir leidžia pajusti tikrą skandinavišką jaukumą. Be to, pažangi oro kokybės sistema su PM 2.5 kietųjų dalelių filtru padeda išvalyti orą salone, todėl visi keleiviai gali mėgautis švaresniu ir geresnės kokybės oru viduje, nepriklausomai nuo sąlygų automobilio išorėje.