Kontaktai

Naujų automobilių pardavimas

Darius Bajarūnas

Volvo automobilių pardavėjas - konsultantas
Tel.: +370 37 490441
Mob.: +370 652 80151
darius.bajarunas@sostena.lt

Justinas Buividas

Volvo automobilių pardavėjas - konsultantas
Tel.: +370 37 490441
Mob.: +370 615 11597
justinas.buividas@sostena.lt

Kontaktai

Servisas ir atsarginės dalys

Audrys Zykas

Atsarginių dalių vadybininkas (LT, EN, RU)
Tel.: +370 37 490445
audrys.zykas@sostena.lt

Zenius Kalvaitis

Asmeninis VPS technikas (LT, RU)
Tel.: +370 37 430080
zenius.kalvaitis@sostena.lt

Vaidas Blažaitis

Asmeninis VPS technikas (LT, RU)
Tel.: +370 37 430083
vaidas.blazaitis@sostena.lt

Rytis Pilkauskas

Asmeninis VPS technikas (LT, EN)
Tel.: +370 37 430334
rytis.pilkauskas@sostena.lt

Tautvydas Šabanas

Asmeninis VPS technikas (LT, EN)
Tel.: +370 37 430336
tautvydas.sabanas@sostena.lt

Joris Varneckis

Asmeninis VPS technikas (LT,EN)
Tel.: +370 685 93348
joris.varneckis@sostena.lt

Tomas Siniauskas

Serviso vadybininkas (LT, EN)
Tel.: +370 37 490442
tomas.siniauskas@sostena.lt

Kontaktai

Kėbuliniai darbai

Būtina išankstinė registracija


Mindaugas Pravalauskis

Kėbulų serviso vadybininkas
Tel.: +370 37 490444
Mob.: +370 699 09079
mindaugas.pravalauskis@sostena.lt

Dainius Jarmalavičius

Kėbulų serviso vadybininkas
Tel.: +370 37 490444
Mob.: +370 642 19862
dainius.jarmalavicius@sostena.lt

Kontaktai

Administracija

Tomas Mačenskas

Kauno regiono pardavimų vadovas
Tel.: +370 37 490440
Mob.: +370 699 69889
tomas.macenskas@sostena.lt

Indrė Runavičiūtė

Vyr. administratorė
Tel.: +370 37 490440
kaunas@sostena.lt

Ąžuolas Jusaitis

Kauno Volvo serviso vadovas
Tel.: +370 37 490440
Mob.: +370 650 733 98
azuolas.jusaitis@sostena.lt

Pranas Aksamitauskas

Technikos vadovas
Tel.: +370 37 490440
pranas.aksamitauskas@sostena.lt

Sostena Kaunas

Savanorių pr. 443A
LT-49185 Lietuva

Tel. (8-37) 490 440

Automobilių pardavimas:
Pr.-Pn.: 8.30 - 18.30
Šešt.: 10.00 - 15.00

Servisas:
Pr.-Pn.: 8.30 - 18.00

Atsarginės dalys:
Pr.-Pn.: 8.30 - 18.00

Kėbuliniai darbai:
Pr.-Pn.: 8.30 - 18.00

kaunas@sostena.lt

KONTAKTAI