Sostena Kaunas

Savanorių pr. 443A
LT-49185 Lietuva

Tel. (8-37) 490 443

Pardavimų skyrius:
Pr.-Pn.: 8.30 - 18.30
Šeštadieniais: 10.00 - 15.00
Sekmadieniais: nedirbame
Tel. (8-37) 490 440

Servisas:
Pr.-Pn.: 8.30 - 18.00
Savaitgaliais: nedirbame
Tel. (8-37) 490 443

kaunas@sostena.lt

Kontaktai

Naujų automobilių pardavimas

Tomas Mačenskas

Kauno regiono pardavimų vadovas
Tel.: +370 37 490440
Mob.: +370 699 69889
tomas.macenskas@sostena.lt

Darius Bajarūnas

Volvo automobilių pardavėjas - konsultantas
Tel.: +370 37 490440
Mob.: +370 652 80151
darius.bajarunas@sostena.lt

Justinas Buividas

Volvo automobilių pardavėjas - konsultantas
Tel.: +370 37 490440
Mob.: +370 615 11597
justinas.buividas@sostena.lt

Kontaktai

Servisas ir atsarginės dalys

Ąžuolas Jusaitis

Kauno Volvo serviso vadovas
Tel.: +370 37 490443
Mob.: +370 650 733 98
azuolas.jusaitis@sostena.lt

Pranas Aksamitauskas

Technikos vadovas
Tel.: +370 37 490443
pranas.aksamitauskas@sostena.lt

Tomas Siniauskas

Serviso vadybininkas (LT, EN)
Tel.: +370 37 490443
tomas.siniauskas@sostena.lt

Zenius Kalvaitis

Asmeninis VPS technikas (LT, RU)
Tel.: +370 37 430080
zenius.kalvaitis@sostena.lt

Vaidas Blažaitis

Asmeninis VPS technikas (LT, RU)
Tel.: +370 37 430083
vaidas.blazaitis@sostena.lt

Rytis Pilkauskas

Asmeninis VPS technikas (LT, EN)
Tel.: +370 37 430334
rytis.pilkauskas@sostena.lt

Tautvydas Šabanas

Asmeninis VPS technikas (LT, EN)
Tel.: +370 37 430336
tautvydas.sabanas@sostena.lt

Audrys Zykas

Atsarginių dalių vadybininkas (LT, EN, RU)
Tel.: +370 37 490445
audrys.zykas@sostena.lt

Kontaktai

Administracija

Indrė Daunienė

Administratorė
Tel.: +370 37 490443
kaunas@sostena.lt