Sostena Vilnius

Ukmergės g. 280
LT-06115 Lietuva

Tel. (8-5) 2490 890

Pardavimų skyrius:
Pr.-Pn.: 8.30 - 19.00
Š: 10.00 - 15.00
Tel. (8-5) 2490 888

Servisas:
Pr.-Pn.: 8.30 - 19.00
Tel. (8-5) 2490 881

Kėbuliniai darbai:
Pr.-Pn.: 8.30 - 17.00
Tel. (8-5) 2490 890

info@sostena.lt

Kontaktai

Naujų automobilių pardavimas

Artūras Stankevičius

Volvo automobilių pardavimų vadybininkas
Tel.: +370 5 2490888
Mob.: +370 687 30110
arturas.stankevicius@sostena.lt

Stasys Lazdauskas

Volvo automobilių pardavimų vadybininkas
Tel.: +370 5 2490888
Mob.: +370 686 64552
stasys.lazdauskas@sostena.lt

Tomas Drapas

Volvo automobilių pardavimų vadybininkas
Tel.: +370 5 2490888
Mob.: +370 699 28997
tomas.drapas@sostena.lt

Kontaktai

Servisas ir atsarginės dalys

Rimvydas Norvilis

Volvo serviso vadovas
Tel.: +370 5 2490881
rimvydas.norvilis@sostena.lt

Giedrius Mazuravičius

Serviso vadybininkas (LT, EN)
Tel.: +370 5 2490881
Mob.: +370 640 37497
giedrius.mazuravicius@sostena.lt

Aleksas Arūna

Atsarginių dalių vadybininkas (LT, EN, RU)
Tel.: +370 5 2490882
aleksas.aruna@sostena.lt

Svajūnas Urbonas

Serviso vadybininkas (LT, EN)
Tel.: +370 5 2490881
svajunas.urbonas@sostena.lt

Deividas Buzanas

Asmeninis VPS (Volvo personal service) technikas (LT, RU)
Mob.: +370 666 49984
deividas.buzanas@sostena.lt

Algirdas-Stasys Žąsytis

Asmeninis VPS (Volvo personal service) technikas (LT, RU)
Mob.: +370 666 49986
algirdas-stasys.zasytis@sostena.lt

Sergej Archipov

Asmeninis VPS (Volvo personal service) technikas (LT, RU)
Mob.: +370 666 49985
sergej.archipov@sostena.lt

Michail Safronov

Asmeninis VPS (Volvo personal service) technikas (LT, RU)
Mob.: +370 666 49982
michail.safronov@sostena.lt

Aistis Raugas

Asmeninis VPS (Volvo personal service) technikas (LT, EN)
Mob.: +370 666 49983
aistis.raugas@sostena.lt

Osvaldas Stankūnas

Asmeninis VPS (Volvo personal service) technikas (LT, RU)
Mob.: +370 666 49981
osvaldas.stankunas@sostena.lt

Kontaktai

Kėbuliniai darbai

Karolis Martinaitis

Kėbulų serviso vadybininkas
Tel.: +370 5 2490 890
Mob.: +370 656 46447
karolis.martinaitis@sostena.lt

Erik Kapulkin

Kėbulų serviso vadybininkas
Tel.: +370 5 2490 890
Mob.: +370 618 22849
erik.kapulkin@sostena.lt

Kontaktai

Administracija

Algirdas Binkevičius

Volvo vykdomasis direktorius
Tel.: +370 5 2490892
Mob.: +370 612 16367
algirdas.binkevicius@sostena.lt

Beata Kunevičienė

Marketingo ir komunikacijos vadovė
Tel.: +370 5 2490890
volvo@sostena.lt

Administratorė
Tel.: +370 5 2490890
info@sostena.lt