„Volvo Car Genuine Service”

Mes žinome, kas yra svarbu

Apsilankę „Volvo“ automobilių techninės priežiūros centre, galite tikėtis aukščiausio lygio kompetencijos ir kokybės. Tad galite jaustis ramūs žinodami, kad jūsų „Volvo“ automobilis veiks taip, kaip turėtų.

Mūsų automobilių techninės priežiūros centrai siūlo daugiau nei tik serviso paslaugas. Jūs galite ne tik jaustis ramūs žinodami, kad jūsų automobiliu rūpinasi „Volvo“ specialistai, naudojantys tik originalias „Volvo Car“ atsargines dalis – mes taip pat siūlome nemokamus programinės įrangos atnaujinimus, nemokamą automobilio plovimą ir asmeninį serviso aptarnavimą bei kitas papildomas paslaugas, kurios jūsų apsilankymą paverčia dar patogesniu ir naudingesniu.

vps

Asmeninis serviso aptarnavimas

Jūsų asmeninis aptarnaujantis technikas atsakys į visus jums rūpimus klausimus ir suteiks pagalbą, kai jos prireiks.

software

Programinės įrangos atnaujinimai

Nuolat tobuliname mūsų automobiliuose įdiegtą programinę įrangą. „Volvo Car Genuine Service“ apima programinės įrangos atnaujinimus, o tai reiškia, kad po kiekvieno techninės priežiūros apsilankymo jūsų automobilis gali tapti šiek tiek geresnis.

wash

Automobilio plovimas

Malonu vairuoti švarų, ką tik nuplautą automobilį. Mes nuplauname jūsų „Volvo“ kiekvieną kartą, kai atliekame techninę priežiūrą.

volvoassistance

„Volvo Assistance“ pagalba kelyje

„Volvo Assistance“ teikia pagalbą įvykus gedimui visą parą, 7 dienas per savaitę. Po kiekvieno techninio aptarnavimo mes pratęsime „Volvo Assistance“ paslaugų teikimą vieneriems metams be jokių papildomų mokesčių.

Pakaitinis automobilis

Kol mūsų specialistai rūpinsis jūsų automobiliu, galime Jums suteikti pakaitinį automobilį, kad galėtumėte tęsti savo dieną.

Mes žinome, kad yra svarbu
„Volvo Car Genuine Service“ užtikrins –
jūsų „Volvo“ automobilis veiks taip, kaip turėtų