Volvo XC40

Kompaktiškas SUV. Didžiulės inovacijos
Volvo XC40

Žaismingas ir ryškus SUV dizainas. Modernus ir jaukus salonas. Sumanūs ir praktiški interjero sprendimai, suteikiantys daugiau patogumo kasdienėse kelionėse. Pažangios technologijos, padedančios vairuoti saugiau ir su didesne ramybe. Visa tai ir dar daugiau užtikrina, kad kompaktiškas SUV Volvo XC40 tobulai įsilies į miesto ir jūsų gyvenimo ritmą.

Naudokitės išmaniosiomis funkcijomis kiekvienoje kelionėje. Naujos kartos informacijos ir pramogų sistema su integruotais „Google“ žemėlapiais, suteikiančiais eismo informaciją realiu laiku ir automatiškai atnaujinančiais maršrutą, ir „Google Assistant“ valdymo balsu funkcija leidžia palaikyti ryšį, mėgautis skaitmeninėmis pramogomis ir valdyti keliones patogiau.

Į keliones leiskitės kupini pasitikėjimo savimi ir prie vairo jauskitės ramiai. XC40 diegiamos saugos sistemos, padedančios išvengti susidūrimų, įspėjančios apie galimus pavojus ar palaikančios reikiamame kelyje, užtikrina didesnį saugumą tiek jums, tiek kitiems eismo dalyviams. Be to, su 360 laipsnių vaizdo kamera, atstumo jutikliais ar automatinio automobilio statymo pagalbos sistema net pačioje miesto širdyje manevruoti galite be įtampos.

„Mild hybrid“, įkraunamas hibridinis arba visiškai elektrinis – išsirinkite geriausiai jūsų poreikius išpildantį ir gyvenimo būdą atitinkantį XC40.