Volvo V60 Cross Country

Sukurtas tyrinėti gyvenimą.
V60 Cross Country


Pasiekti toliau, ištyrinėti daugiau, atradimų jaudulį pajusti stipriau, mėgaujantis jaukiu skandinavišku komfortu ir užtikrintu saugumo pojūčiu. Su „V60 Cross Country“ visi šie potyriai yra jūsų.

Nenustokite tyrinėti jus supančio pasaulio – praktiškas universalo savybes, padidintą pravažumą ir pažangiąsias technologijas sujungiantis „V60 Cross Country“ leis užtikrintai jaustis tiek miesto gatvėse, tiek ten, kur baigiasi keliai. Galingi „mild hybrid“ varikliai, pažangi visų varančiųjų ratų pavara ir didelė prošvaisa bei važiavimo nuokalnėje pagalbos sistema leidžia nesustabdomai judėti pirmyn bet kokiomis oro ar kelio sąlygomis, o unikali saugumo ir pagalbinių technologijų įranga padeda vairuoti užtikrintai ir ramiai: „City Safety“ sistema, padedanti išvengti susidūrimų su kitais automobiliais, pėsčiaisiais ir dviratininkais, eismo juostos palaikymo, aklosios zonos perspėjimo ir kitos išmanios sistemos rūpinasi jūsų ir jūsų šeimos kelionių saugumu. Meistriškai įrengtas ir erdvus interjeras alsuoja skandinaviška prabanga ir pasižymi apčiuopiama kokybe, dar daugiau jaukumo suteikia panoraminis stoglangis, pro kurį saloną užlieja natūrali šviesa, o tokios naudingos funkcijos kaip beraktė atrakinimo ir užrakinimo sistema, elektra valdomas bagažinės dangtis, kurį atidaryti galite vos mostelėję koja po galiniu buferiu, ar „Volvo On Call“ sistema, leidžianti tiesiog išmaniajame telefone iš anksto nustatyti norimą salono oro temperatūrą ar nusiųsti kelionės tikslo adresą į automobilio navigaciją, suteikia laisvės gyventi patogiau.

Rinkitės savąjį „V60 Cross Country“ su pažangiais „mild hybrid“ varikliais, užtikrinančiais galingą dinamiką ir mažesnes degalų sąnaudas bei emisijas.

VOLVO V60 CROSS COUNTRY
Susipažinkite iš arčiau ir ištyrinėkite visas savybes: