Kompaktiškas SUV. Didžiulės inovacijos
Volvo XC40

Žaismingas ir ryškus SUV dizainas. Modernus ir jaukus salonas. Sumanūs ir praktiški interjero sprendimai, suteikiantys daugiau patogumo kasdienėse kelionėse. Pažangios technologijos, padedančios vairuoti saugiau ir su didesne ramybe. Visa tai ir dar daugiau užtikrina, kad kompaktiškas SUV Volvo XC40 tobulai įsilies į miesto ir jūsų gyvenimo ritmą.

Naudokitės išmaniosiomis funkcijomis kiekvienoje kelionėje. Naujos kartos informacijos ir pramogų sistema su integruotais „Google“ žemėlapiais, suteikiančiais eismo informaciją realiu laiku ir automatiškai atnaujinančiais maršrutą, ir „Google Assistant“ valdymo balsu funkcija leidžia palaikyti ryšį, mėgautis skaitmeninėmis pramogomis ir valdyti keliones patogiau.

Į keliones leiskitės kupini pasitikėjimo savimi ir prie vairo jauskitės ramiai. XC40 diegiamos saugos sistemos, padedančios išvengti susidūrimų, įspėjančios apie galimus pavojus ar palaikančios reikiamame kelyje, užtikrina didesnį saugumą tiek jums, tiek kitiems eismo dalyviams. Be to, su 360 laipsnių vaizdo kamera, atstumo jutikliais ar automatinio automobilio statymo pagalbos sistema net pačioje miesto širdyje manevruoti galite be įtampos.

Volvo XC40 Ultimate Dark FWD

Speciali kaina: 44 990 €
Automobilio kaina 54 060 €
Nauda 9 070 €
Mėnesinė įmoka: 434,02 €

Į įrangos paketą įeina:

 • Premium garso sistema „Harman/Kardon“ su 600W stiprintuvu ir 14 garsiakalbių;
 • Panoraminis stoglangis;
 • Beraktė automobilio atrakinimo/užrakinimo sistema + automobilio bagažinės atidarymas kojos judesiu;
 • Elektra valdomos priekinės sėdynės;
 • 19 colių lengvojo lydinio ratlankiai;
 • Šildomos priekinės sėdynės ir vairas;
 • Parkavimosi pagalba priekyje ir gale su galinio vaizdo kamera;
 • City Safety II - aktyviųjų saugumo sistemų paketas;
 • VOLVO ON CALL nuotolinis automobilio sistemų valdymas telefono pagalba;
 • GOOGLE Maps online navigacija;
 • 36 mėn. garantija BE RIDOS APRIBOJIMO.

Akcijos sąlygos

AKCIJOS SĄLYGOS: XC40 – kaina 44 990 € Mėnesinė įmoka 434,02 €
Jei nuspręstumėte lizingu įsigyti 44 990 Eur vertės automobilį ir automobilio pardavėjui sumokėtumėte 8 998 (20 proc. turto vertės, įskaitant PVM) pradinę įmoką nuosavomis lėšomis, tai finansuojama suma būtų 35 992 Eur, lizingo įmoka, mokama kiekvieną mėnesį, būtų 434,02 Eur. Bendra lizingo kaina (apskaičiuota įtraukus per lizingo laikotarpį mokėtinas lizingo palūkanas, administravimo mokestį ir sąskaitos tvarkymo mokestį) 8 554,87 Eur, darant prielaidą, kad Jūs esate klientas, kurio rizika pagal AB SEB banko rizikos vertinimo metodiką yra labai maža, lizingo sutarties terminas – 5 metai, valiuta – eurai, taikoma 2023m. lapkričio 20d. kintamųjų palūkanų norma 5,83 proc. (palūkanų norma nurodyta taikant 1,85 proc. ir 3 mėn. EURIBOR kintamąsias palūkanas), likutinė turto vertė lizingo termino pabaigoje 17 996 Eur (40proc. turto vertės, įskaitant PVM). Bendros vartojimo kredito kainos metinė norma būtų 6,44 procento, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 44 546,87 Eur. Tai finansavimo paslauga, kurią teikia AB SEB bankas. Su finansavimo sąlygomis susipažinkite www.seb.lt ir, jeigu reikia, pasikonsultuokite su banko darbuotojais.