Volvo V60

Daugiau erdvės gyvenimui
Volvo V60

Praktiškas universalo savybes, prabangų komfortą ir jums paklūstančias pažangiąsias technologijas į vieną dermę sujungiantis Volvo V60 padės pasisemti daugiau iš kiekvienos akimirkos – kad ir kur vestų gyvenimo kelias.

Į kiekvieną kelionę leiskitės kupini pasitikėjimo – pažangios saugos ir vairavimo pagalbos technologijos leidžia prie V60 vairo jaustis užtikrintai ir bet kokioje situacijoje vairuoti ramiau. Nuo aktyviųjų saugos sistemų, padedančių išvengti susidūrimų su kitomis transporto priemonėmis, pėsčiaisiais, dviratininkais ir net dideliais gyvūnais, iki riboto matomumo zonų stebėjimo sistemos, adaptyvaus greičio palaikymo asistento su visiško sustojimo funkcija bei papildomai pasirenkamos erdvinės 360 laipsnių kamerų sistemos, projektuojančios automobilio ir aplinkos vaizdą iš viršaus – gausi išmanių sistemų įranga dieną ir naktį rūpinasi saugesnėmis jūsų kelionėmis.

Meistriškai įrengtas ir erdvus universalo V60 interjeras alsuoja skandinaviška prabanga, kurios pojūtį sustiprina elegantiški apdailos akcentai, pavyzdžiui, natūralaus medžio detalės. Net ilgose kelionėse patogiai jaustis visiems keleiviams leidžia ergonomiškos sėdynės su aukščiausios kokybės apmušalais, o „Bowers & Wilkins“ garso sistema užtikrina išskirtinį garso atkūrimą, leisdama mėgautis nepriekaištingu muzikos potyriu. Be to, naujos kartos informacijos ir pramogų sistema su integruotais „Google“ žemėlapiais, suteikiančiais eismo informaciją realiu laiku ir automatiškai atnaujinančiais maršrutą, ir „Google Assistant“ valdymo balsu funkcija leidžia palaikyti ryšį, mėgautis skaitmeninėmis pramogomis ir valdyti keliones patogiau.

VOLVO V60
Susipažinkite iš arčiau ir ištyrinėkite visas savybes: