Volvo S90

Nusiteikite patirti daugiau
Volvo S90

Jau iš pirmo žvilgsnio elegantišku dizainu nuteikiantis rafinuotiems potyriams, pasitinkantis skandinaviška interjero prabanga ir apgaubiantis unikaliu komfortu –aukščiausios klasės sedanas Volvo S90 kiekvieną kelionę tampa įspūdinga patirtimi.

Pažangios vairavimo pagalbos ir saugos technologijos, padedančios išvengti susidūrimų, įspėjančios apie objektus riboto matomumo zonoje ar už automobilio, palaikančios reikiamoje eismo juostoje ar saugiu atstumu iki priekyje važiuojančios transporto priemonės, leidžia už vairo jaustis ramiau ir palengvina vairavimą tiek intensyviame miesto gatvių eisme, tiek važiuojant greitkelyje.

Išmaniosios funkcijos ir naujas galimybes atveriančios ryšio technologijos užtikrina išskirtinę vairavimo patirtį. Naujos kartos informacijos ir pramogų sistema su integruotais „Google“ žemėlapiais, suteikiančiais eismo informaciją realiu laiku ir automatiškai atnaujinančiais maršrutą, ir „Google Assistant“ valdymo balsu funkcija leidžia patogiau valdyti savo keliones ir palaikyti ryšį su savo skaitmeniniu gyvenimu.

Svetingą interjero pojūtį ir prabangų S90 teikiamą vairavimo potyrį sustiprina išskirtinės detalės: ergonomiškos sėdynės su aukščiausios kokybės odos ar vilnos audinio apmušalais („Recharge“ versijoje), meistriškai sukurti apdailos akcentai bei patogūs valdymo instrumentai. Be to, pažangi oro kokybės sistema su PM 2.5 kietųjų dalelių filtru padeda išvalyti orą salone, todėl visi keleiviai gali mėgautis švaresniu ir geresnės kokybės oru viduje, nepriklausomai nuo sąlygų automobilio išorėje.

VOLVO S90
Susipažinkite iš arčiau ir ištyrinėkite visas savybes: