Zlatan Ibrahimović atsisveikina su Švedijos nacionaline futbolo rinktine naujame „Volvo V90“ filme

Zlatano Ibrahimovićiaus atsisveikinimas su Švedijos nacionaline futbolo rinktine naujame „Volvo V90“ filme žymi vienos eros pabaigą ir kitos pradžią.

Penkiolika metų atstovavęs Švedijai nacionalinėje futbolo rinktinėje, komandos kapitonas Zlatanas Ibrahimovičius padėkojo gausiam savo sirgalių būriui ir pripažino, kad sužaidė savo paskutines rungtynes vilkėdamas geltonus marškinėlius. „Volvo Cars“ naujajame filme užfiksuotas šis momentas ir Zlatano kelionė atgal į Švediją.

Šiame filme Zlatanas ir jo šeima vyksta į pilną emocijų kelionę naujuoju „Volvo V90“ automobiliu, prisimindamas savo karjeros pakilimus ir nuosmukius ir baigdamas ten, kur viskas prasidėjo rūsčiame Malmės miesto Rosengård rajone.

„Šio filmo kūrimas, žinoma, pareikalavo daug emocijų, tačiau jau atėjo laikas man pakabinti savo marškinėlius ir perduoti vairą kitai kartai. Visa tai man yra žvilgsnis į priekį, o ne gręžiojimasis atgal. Prasideda nauja kelionė – tiek man, tiek „Volvo“,“ – sako Zlatanas Ibrahimovićius.

Zlatanas futbolininko karjera prasidėjo „Malmö FF“ dešimtojo dešimtmečio pabaigoje. Švedijos puolėjas netrukus pasirašė sutartį su „Ajax“ – taip prasidėjo plačiai žinoma tarptautinė karjera, kuri tęsėsi aukščiausiose Italijos, Prancūzijos ir Ispanijos lygose, žaidžiant už tokius klubus kaip „Paris St.Germain“, „Barcelona“, „Juventus“, „Inter Milan“ ir „AC Milan“.

„Labai didžiuojamės, kad mums buvo suteikta ši proga pasidalinti šiuo asmeniniu Zlatano gyvenimo ir karjeros momentu. Jis yra puikus Švedijos atstovas visame pasaulyje, jis parodė, kad galite toliau didžiuotis savo vertybėmis ir savo kilme,“ – sako Andersas Gustafssonas, „Volvo Car Group“ vyresnysis viceprezidentas Europos, Artimųjų Rytų ir Afrikos šalims.

Zlatan gavo Švedijos metų žaidėjo apdovanojimą Guldbollen (Auksinis kamuolys) rekordinius dešimt kartų, įskaitant devynis kartus iš eilės nuo 2007 iki 2015 metų. Jo sutartis su „Paris St-Germain“ ką tik pasibaigė ir sakoma, kad jis netrukus pasirašys sutartį su vienu geriausių klubų.

Po anksčiau patirtos pirmojo „Volvo“ / Zlatano filmo pavadinimu Prologas sėkmės, visame pasaulyje žinomas ir „Academy Award“ apdovanojimus laimintis kūrėjas Hans Zimmer sukūrė naują darbą šiam antrajam filmui pavadinimu Epilogas, žyminčiam vienos istoriją pabaigą ir kitos pradžią.

29. 06. 2016 • Volvo V90