20 000 užsakymų pasaulyje perkopęs „Volvo XC40“ jau testuojamas ir Lietuvos gatvėse

Pasaulyje nemenko dėmesio sulaukęs ir gruodžio mėnesį mūsų šalį pasiekęs naujasis „Volvo XC40“ jau prieinamas išbandyti ir Lietuvos vairuotojams.

Praeitų metų rugsėjį Milane pristatytas naujasis „Volvo XC40“ netruko sulaukti pasaulio žiniasklaidos dėmesio. Jis jau pateko į „Europos metų automobilio 2018“ rinkimų, kurių nugalėtojai bus pristatyti šių metų kovą, sąrašus. O pirmaujantis britų leidinys apie automobilius „What Carׅ?“ jam skyrė prestižinį metų automobilio apdovanojimą.

Kad šiuo automobiliu susižavėjo ne tik žiniasklaida, bet ir vairuotojai, matyti iš švedų gamintojo fiksuojamų pardavimo rodiklių. Pasaulinis pardavimas jau perkopė 20 000 automobilių, tad sulaukęs sėkmės Europoje ir JAV, „Premium“ klasės SUV jau šį pavasarį įžengs į Kinijos rinką.

„Tai tikrai saugus, talpus, inovatyvus, manevringas ir labai patogus automobilis. Ypač mieste. Naujajame „XC40“ išlaikytas puikus balansas tarp komfortiško ir dinamiško važiavimo, o automobilio salonas džiugina išskirtine kokybe, erdve bei patogumu. Kaip ir didesnieji modeliai, „XC40“ išsiskiria pačiomis pažangiausiomis ir itin efektyviomis „Volvo“ gamintojo sukurtomis technologijomis. Su šiuo modeliu į Lietuvą įžengia ir inovatyvus „Volvo on Call“ sprendimas, leisiantis per atstumą matyti automobilio vietą, valdyti klimatą ir net jį atrakinti“, – sako „Volvo“ vykdomasis direktorius Lietuvoje Algirdas Binkevičius.

Tvirtame ir tobulų proporcijų naujajame „Volvo XC40“ pritaikytas klasikinis skandinaviškas dizainas, kuriam suteikta moderni, jaunatviška išraiška. Ryški išorė su išgaubtu variklio dangčiu, kampu išlenktomis grotelėmis, išraiškingomis kėbulo linijomis ir aukšta prošvaisa traukia žvilgsnį bei išsiskiria tikro SUV automobilio išvaizda. „Volvo XC40“ pasižymi pačiomis pažangiausiomis saugumo, jungiamumo ir multimedijos sistemomis, įdiegtomis 90 ir 60 serijos modeliuose, o dabar debiutuojančiose ir mažų SUV automobilių segmente.

Moderni įranga lėmė, kad „Volvo XC40“ yra vieną geriausių įrangų turintis modelis mažų „Premium“ SUV automobilių segmente. Sukurtas be vargo įveikti visus miesto eisme kylančius iššūkius naujasis „XC40“ suteikia kiekvienai kelionei ypatingo patogumo ir leidžia pamiršti įtampą prie vairo net sausakimšose gatvėse ar intensyviame eismo sraute. Saugumo ir vairuotojo pagalbinė įranga turi pusiau savavaldžio važiavimo „Pilot Assist“ sistemą. „City Safety“ užtikrina važiavimą savo eismo juosta ir perspėja apie susidūrimo pavojų ar iš šono atvažiuojančius automobilius su stabdymo galimybe, o 360° apžvalgos kamera padeda vairuotojui manevruoti ankštose statymo erdvėse.

Automobilį išbandžiusi „Volvo“ atstovų Lietuvoje „Sostenos“ rinkodaros ir komunikacijos vadovė Beata Kunevičienė neslepia, kad kalbėti apie tokį kokybiškai ir apgalvotai sukonstruotą gaminį vienas malonumas: „Naujasis „XC40“ išsiskiria itin pažangiomis ir efektyviomis salono galimybėmis. Gamintojai sukūrė sumanius salono sprendimus, tad automobilyje itin daug funkcionalių vietų susidėti daiktams durelėse ir po sėdynėmis. Šis automobilis neabejotinai patiks apsipirkinėjančioms moterims, nes matyti, kad gamintojai tikrai pasistengė ir įrengė nuostabius daiktų laikymo sprendimus – visos daiktadėžės išties protingai sukonstruotos ir tinkamai išdėstytos. Be to, „XC40“ priekiniame prietaisų skydelyje yra speciali niša su belaidžiu įkrovimu telefonams – numetus joje telefoną, šis ima krautis, o tai technologijų laikais tikrai labai patogu.“

Išbandyti naująjį „Volvo XC40“ galima jau visuose „Sostenos“ salonuose.

30. 01. 2018 • Volvo XC40