„Waze“ programėle nuo šiol galima naudotis „Volvo“ automobiliuose

„Waze“ navigacijos programėle dabar galima naudotis visuose „Volvo“ automobiliuose, turinčiuose integruotas „Google“ paslaugas ir funkcijas. Bendradarbiaujant su „Waze“, programėlė pirmą kartą tampa pasiekiama JAV ir Azijos bei Ramiojo vandenyno regiono vairuotojams.

Geriausios „Waze“ maršruto nustatymo realiuoju laiku, navigacijos ir eismo įspėjimų funkcijos pasiekiamos nepaprastai lengvai – tiesiog parsisiuntus programėlę iš „Google Play“ parduotuvės ir ją įdiegus automobilyje. Nepriklausomai nuo to, kas vairuoja automobilį ir kokį įrenginį naudoja, su „Waze“ navigacijos funkcijos pasiekiamos vos vienu spustelėjimu centriniame ekrane.

Automobilyje įdiegta „Waze“ programėlė pasižymi tokiomis pačiomis funkcijomis, kaip ir mobiliesiems įrenginiams pritaikyta versija, bei padeda palengvinti kasdienes keliones, išvengiant su telefonu susijusių rūpesčių ir dėmesio blaškymo. „Waze“ programėlės langas sklandžiai rodomas dideliame ir ryškiame informacijos ir pramogų sistemos centriniame ekrane, todėl navigacija naudotis tampa dar patogiau.

Automobilyje integruojamų programėlių pasiūla bus plečiama ir toliau, siekiant klientams suteikti daugiau galimybių individualizuoti savo automobilį. Bendrovė „Volvo Cars“ yra įsipareigojusi nuolat gerinti naudojimosi automobiliu patirtį, kurdama ir tobulindama savo programinę įrangą ir nuolat bendradarbiaudama su technologijų bendrovėmis, tokiomis kaip „Google“ ir „Waze“ – kad kiekvieno naudotojo patirtis būtų paprastesnė, geresnė ir sklandesnė.

15. 05. 2023