Naujienos

Visiškai elektrinis SUV „Volvo EX30“: mažas automobilis, turintis didelį potencialą

Kartais pirmasis įspūdis gali būti klaidinantis. Taip, naujasis „Volvo EX30“ yra mažiausias iki šiol mūsų sukurtas SUV. Taip, jo kaina yra itin patraukli. Visgi jis gali būti ypač reikšmingas ir tapti viena didžiausių mūsų verslo galimybių ateinančiais metais. „Volvo EX30“, kurį jau dabar galima užsisakyti tam tikrose rinkose*, yra kertinis strateginių permainų, kurias vykdome kaip bendrovė, akmuo. Siekiame, kad jau šio dešimtmečio viduryje pusę mūsų pasaulinių pardavimų apimties sudarytų visiškai elektriniai automobiliai, o veiklos pelno marža siektų 8–10 proc. Planuojame, kad iki 2030 metų pereisime prie prekybos tik visiškai elektriniais modeliais.

Tikimės, kad artimiausiais metais, mums tikslingai siekiant šių tikslų, „EX30“ taps vienu perkamiausių mūsų modelių ir smarkiai prisidės prie įmonės augimo ir pelningumo tikslų įgyvendinimo.

Pristatydami „Volvo EX30“, įžengiame į naują mūsų prekės ženklui ir sparčiai augantį segmentą. Mažų, visiškai elektrinių aukščiausios klasės SUV automobilių paklausa didėja visame pasaulyje. Pavyzdžiui, daugybė miestuose gyvenančių žmonių ieško automobilio, kuris būtų patogus ir leistų be rūpesčių kasdien nuvykti į darbą ir keliauti, tuo pačiu atspindint jų asmenybę.

Be to, „EX30“ yra suprojektuotas užtikrinti tokį aukštą saugos lygį, kokio ir tikitės iš „Volvo“ automobilio, bei pasirūpinti tiek jūsų, tiek aplinkinių saugumu įtampą keliančioje miesto aplinkoje. Pavyzdžiui, automobilio įrangoje diegiama speciali saugos funkcija, padedanti išvengti nelaimingų atsitikimų, kai dviračiais važiuojantys žmonės atsitrenkia į atidarytas automobilio duris, ir įspėjanti, jei ketinate atidaryti dureles priešais pravažiuojantį dviratininką, motorolerį ar bėgiką. Automobilyje panaudotos pažangiausios pasyviosios saugos technologijos iliustruoja, kaip aukštus savo saugumo standartus pritaikėme naujajame „EX30“.

„EX30“ yra tikras ir galingas SUV, sukurtas būti tik elektrinis ir pasižymintis visomis vairuotojams reikalingomis išmaniosiomis technologijomis. Patraukli pradinė automobilio kaina siekia maždaug 36 tūkst. eurų, o tai reiškia, kad klientai visiškai elektrinį „Premium“ klasės SUV gali įsigyti už panašią kainą kaip ir vidaus degimo varikliu varomus analogus.

Negana to, mūsų pirminės analizės, atliktos dviejose rinkose, duomenys rodo, kad šiuo metu bendroji jo nuosavybės kaina yra mažesnė nei bet kurio kito visiškai elektrinio „Volvo“ automobilio – ir gerokai mažesnė nei daugelio konkurentų mažų elektrinių SUV automobilių segmente*.

„Mes žinome, kad kaina ir nuosavybės kaštai vis dar yra vieni didžiausių iššūkių, su kuriais susiduria žmonės svarstydami rinktis elektromobilį”, – teigė „Volvo Cars“ vykdomasis direktorius Jimas Rowanas. „Pristatydami „Volvo EX30“, mes siekiame suteikti visiškai elektrinio „Premium“ klasės mobilumo galimybę daug platesnei auditorijai, padėdami paspartinti perėjimą prie visiško elektrifikavimo, kurio reikia mūsų pramonei ir visuomenei.“

Taip, kaip norite jūs

Pasižymėdamas kompaktišku dydžiu, išmaniųjų technologijų įranga ir galimų konfigūracijų įvairove, „Volvo EX30“ yra sukurtas atliepti daugybės vairuotojų – turinčių savitus pageidavimus ir poreikius bei puoselėjančių skirtingus gyvenimo būdus – reikmes.

Tokį lankstumą atsispindi ir mūsų komercinio pasiūlymo struktūra, sudaryta atsižvelgiant į patogumą klientams ir pasirinkimo laisvę. Jūs sprendžiate, kaip norite naudotis „Volvo EX30“: pavyzdžiui, įsigyti iškart, rinktis išperkamąją nuomą arba automobilį prenumeruoti.

Pastaraisiais metais mūsų „Care by Volvo“ automobilių prenumeratos pasiūlymas sulaukė didelio pasisekimo – tai lėmė ir klientams užtikrinamas lankstumas bei aiški naudojimosi automobiliu kaina. Toks pat skaidrumas užtikrinamas ir „EX30“ prenumeratos pasiūlymuose: iš karto matydami savo mėnesio išlaidas, be jokių paslėptų mokesčių, galėsite dar labiau mėgautis gyvenimu su savo „EX30“.

„Siūlydami „EX30“ prenumeratos paketus, kurių kaina yra nuo 599 eurų per mėnesį, esame tvirtai įsitikinę, kad šis automobilis taps patraukliu pasirinkimu daugeliui vairuotojų – ne tik mūsų esamiems klientams, bet ir neseniai susipažinusiems su „Volvo“ prekės ženklu“, – sakė „Volvo Cars“ komercijos direktorius ir generalinio direktoriaus pavaduotojas Bjornas Annwallis. „Tai leis mums užmegzti naujus santykius su klientais ir ilgainiui padidinti klientų lojalumą.“

Sklandi kliento patirtis

„Care by Volvo“ prenumeratos paketai yra mūsų nuolat plečiamos internetu teikiamų paslaugų pasiūlos dalis. Daugiausia dėmesio skyrėme paprastam, intuityviam ir sklandžiam pirkimo procesui mūsų internetinėje parduotuvėje „volvocars.com“. Skaidri kainodara be paslėptų mokesčių ir lengvai suprantamos pasiūlymo sąlygos leidžia visiškai paprastai užsisakyti naują „Volvo EX30“.

Šis prekybos internetu procesas atspindi mūsų siekį suteikti klientams kuo geresnę patirtį, sklandžiai sujungiant skaitmeninius kanalus su tradicinėmis priemonėmis. Nesvarbu, atvykstate į vieną iš mūsų prekybos salonų, apsilankote mūsų miesto studijoje, lankotės mūsų interneto svetainėje ar naudojatės „Volvo Cars“ programėle – visi turėtų mėgautis tokia pačia išskirtine ir prasminga patirtimi.

Be Jungtinės Karalystės, tapsiančios pirmąja mūsų rinka, kurioje šiais metais pereisime prie visiškai integruoto internetinio ir fizinio tiesioginio pardavimo modelio, „Volvo EX30“ įsigyti internetu bus galima ir kitose atrinktose rinkose.

Pastabos

• Nuo šiandien „Volvo EX30“ galima užsisakyti visose Europos šalyse ir kitose atrinktose rinkose. Jungtinėse Amerikos Valstijose klientai gali pateikti išankstinius užsakymus, o kitose rinkose užsakymai bus pradėti priimti vėliau, apie tai bus atitinkamai pranešta.

• Bendra nuosavybės kaina apskaičiuota pagal trečiųjų šalių duomenis, jei „EX30 Single Motor Core“ naudojamasi 36 mėnesius ir nuvažiuojama 60 000 km Vokietijos ir Prancūzijos rinkose. Panašių rezultatų tikimasi ir kitose rinkose.

„Volvo Cars“ 2022 m. rezultatai 2022 metų „Volvo Car Group“ veiklos pelnas siekė 22,3 mlrd. SEK. Pajamos 2022 m. sudarė 330,1 mlrd. SEK, o visame pasaulyje buvo parduotas 615 121 automobilis.

Apie „Volvo Car Group“ „Volvo Cars“ bendrovė buvo įkurta 1927 m., o šiandien yra vienas žinomiausių automobilių prekės ženklų pasaulyje, vykdantis automobilių prekybą daugiau nei 100 šalių. „Volvo Cars“ yra įtraukta į Stokholmo „Nasdaq“ vertybinių popierių biržą, kur prekiaujama įmonės akcijomis, pažymėtomis „VOLCAR B“ biržos simboliu.

„Volvo Cars“ siekia suteikti klientams asmeninio, tvaraus ir saugaus judėjimo laisvę. Tai atspindi ir bendrovės siekis iki 2030 m. tapti visiškai elektrinių automobilių gamintoja bei įsipareigojimas nuolat mažinti anglies pėdsaką, siekiant iki 2040 m. tapti neutralia klimatui įmone.

2022 m. gruodžio mėn. duomenimis, „Volvo Cars“ dirba maždaug 43 200 visą darbo dieną dirbančių darbuotojų. Pagrindinė „Volvo Cars“ būstinė yra įsikūrusi Geteborge, Švedijoje, kur vykdoma ir didžioji dalis produktų kūrimo, rinkodaros bei administracinių funkcijų. Bendrovės „Volvo Cars“ gamyklos įsikūrusios Geteborge, Gente (Belgija), Pietų Karolinoje (JAV), Čengdu, Dačinge ir Taidžou (Kinija). Įmonė taip pat turi mokslinių tyrimų ir plėtros bei dizaino centrus Geteborge, Kamarile (JAV) ir Šanchajuje (Kinija).

07. 06. 2023