Volvo XC90 aksesuarai

Apsauginių skydų rinkinys. Šis apsauginių skydų rinkinys, išsiskiriantis priekiniu ir galiniu šlifuoto nerūdijančiojo plieno apsauginiais skydais ir apatiniais aptakais su tinklo imitacijos detalėmis, suteiks Jūsų XC90 dinamišką ir tvirtą išvaizdą. Gale elegantiškos galios išvaizda išbaigiama dviem integruotais išmetimo vamzdžiais.

2340 €

Integruotos pakojos su apšvietimu. Šios aliumininės pakojos leidžia lengviau įlipti į automobilį ar užkelti bagažą ant stogo. Šviesos diodų apšvietimo juostelės prisideda prie šaunios modernioms technologijoms priklausančio elemento išvaizdos.

1749 €

22" 6 sudvejintų stipinų Matt Tech Black/Diamond Cut (matinės Tech juodos spalvos ir (ar) deimantinio pjovimo) aliumininiai ratai. Kartu su sparnų praplatinimais šie išsiskiriantys ratai atspindi tvirtą, bet elegantišką Jūsų XC90 charakterį. Sukomplektuoti su „Pirelli Scorpion Verde“ padangomis.

4915 €

Buferio apsauga. Ši išskirtinė šlifuoto nerūdijančiojo plieno buferio apsauga padeda saugoti, kad nebūtų subraižyti dažai, kai į krovinių skyrių pakraunami ir iš jo iškraunami kroviniai.

135 €

iPad laikiklis. Pasiimkite į automobilį savąjį iPad® ir keliaudami galėsite su malonumu naudotis jo funkcijomis ir programėlėmis. Padėtą ant atramos įrenginį galima įkrauti naudojantis USB kabeliu. Be to, tuo pat metu galima įkrauti telefoną.

748 €

Plieninės grotelės. Jei Jums teks staigiai stabdyti, šios plieninės grotelės padės apsaugoti Jūsų keleivius nuo nepritvirtintų krovinių. Gali būti pridėta krovinių skyriaus pertvara ir šuns gardas.

328 €

Austas kilimėlis kroviniams. Dvipusis ir nelaidus vandeniui, šis elegantiškas kilimėlis leis išlaikyti patrauklią krovinių skyriaus išvaizdą, net jei Jums kartais tektų gabenti purvinus krovinius.

136 €

Pusiau elektrinis įtraukiamas vilkimo kablys. Atlenkiamas mygtuko paspaudimu, šis vilkimo kablys yra paruošiamas naudoti tik tada, kai jo reikia. Likusį laiką jis yra elegantiškai paslėptas po galiniu buferiu.

1232 €

Stogo bagažo laikikliai. Krovinių laikikliai paprastai sumontuojami tiesiai ant bėgelių. Tai leidžia greitai ir lengvai pritvirtinti „Volvo“ krovinių gabenimo priedus.

243 €

Automobilio statymo pagalbos sistema. Automobilio statymo pagalbos sistema išmatuos stovėjimo vietą ir pastatys Jūsų automobilį perimdama vairavimą – Jums tereikės valdyti tik pavarų dėžę ir akceleratorių. Ji susitvarkys tiek su lygiagrečiuoju, tiek su statmenuoju statymu.

2520 €