Aukštesnio lygio dinamika – kai jos reikia

Pajusti dar daugiau pasitikėjimo savo automobiliu leis „Polestar Engineered“ galios optimizavimo programa.

SPECIALUS „POLESTAR ENGINEERED“ GALIOS OPTIMIZAVIMO PASIŪLYMAS „VOLVO“ AUTOMOBILIAMS

Speciali kaina
850 €

Sutaupykite 500 €

Reguliari kaina 1 350 €

Į kainą įtrauktas programinės įrangos diegimas ir „Polestar“ savininko paketas.

Mes suteikiame 14 dienų pinigų grąžinimo garantiją, jei produktas jūsų netenkina. „Polestar Engineered“ galios optimizavimo programa neturi įtakos gamintojo garantijai ar automobilio techninio aptarnavimo intervalams.

Pasiūlymas galioja iki 2024 12 31. Daugiau informacijos teiraukitės „Volvo“ atstovybėse. GAUTI PASIŪLYMĄ

„Polestar“ inžinieriai vadovavosi holistiniu požiūriu, siekdami jūsų vairavimo patirtį kilstelėti į dar aukštesnį lygį. Siekiant užtikrinti greitesnę reakciją, geresnę pusiausvyrą ir intuityvesnį valdymą, optimizuotos ne mažiau nei penkios pagrindinės funkcijos. Tai lemia, kad automobilis reaguoja greitai ir nuspėjamai, o jūs galite juo dar labiau pasikliauti tiek aktyviai vairuodami trasoje, tiek kelyje.

Patirkite „Polestar“ efektą
Sukaupusi daugiau nei 20 metų patirtį lenktynėse, „Polestar“ yra viena iš galios ir našumo optimizavimo srities lyderių. Tai, ko išmokstame automobilių sporte, panaudojame kurdami naujus gaminius. Mūsų tikslas visada yra tas pats – visiems „Volvo“ savininkams pasiūlyti dar geresnę vairavimo patirtį. Mūsų sukurta galios optimizavimo programa yra kruopštaus penkių pagrindinių pavaros sistemos sričių tobulinimo rezultatas. Harmoningai suderinti, visi šie patobulinimai sudaro puikiai subalansuotą, patikrintą ir nuodugniai išbandytą paketą, suteikiantį išskirtinį vairavimo malonumą.

„Polestar Engineered“ galios optimizavimo programa apima iki šešių pavaros sistemos patobulinimų, kuriuos suderinus jūsų automobilis taps galingesnis, dinamiškesnis ir dar intuityviau valdomas.

Greitesnė akceleratoriaus reakcija
Specialiai sukalibruota greitesnė reakcija į akceleratoriaus paspaudimą užtikrina tikslesnį valdymą ir dar geresnius vairavimo pojūčius.

Greitesnis pavarų dėžės veikimas
Automatinė pavarų dėžė greičiau perjungia pavaras, taip pagerindama greitėjimą ir tiksliau reaguodama į vairuotojo komandas, pavyzdžiui, įjungiant žemesnę pavarą prieš lenkimo manevrą.

Tikslesnis pavarų valdymas
Pavarų dėžė sukalibruota kuo geriau panaudoti didesnę galią vidutinių sūkių diapazone. Transmisijos optimizavimas taip pat padeda išvengti pavarų perjungimo, kai važiuojama posūkyje veikiant didelėms inercijos jėgoms (kai įmanoma), taip užtikrinant didesnį automobilio stabilumą.

Greitesnė pavarų dėžės ir variklio reakcija
Variklio ir pavarų dėžės veikimas optimizuotas greičiau reaguoti, kai vairuotojas atleidžia akceleratoriaus pedalą. Dėl to automobilis tampa stabilesnis ir labiau nuspėjamas vairuojant, pavyzdžiui, posūkiuose.

Didesnė variklio galia
Galią sukoncentravome ten, kur jos labiausiai reikia – vidutinių variklio apsukų diapazone, kad galėtumėte ją optimaliai panaudoti lenkiant arba važiuojant judriame greitkelyje. Tai, kartu su greitesne akceleratoriaus reakcija ir tikslesniu pavarų perjungimu, paverčia automobilį dar dinamiškesniu.

Geresnė AWD trauka
Didesnis sukimo momentas, perduodamas galiniams ratams, užtikrina dinamiškesnį važiavimą, geresnį automobilio valdymą posūkiuose ir didesnę trauką pradedant važiuoti.