NAUJASIS V90

Šiuolaikinių prabangių universalų etalonas

Mes atvykome iš kitur

Taigi, mes galvojame apie automobilius kitaip. Tokia yra mūsų prigimtis. Mesti iššūkį įprastiems dalykams. Ir visada pirmiausiai galvoti apie žmones. Nuo pat 1927 m. mes gaminome saugesnius automobilius. Mes padarėme juos paprastesnius vairuoti. Ir mes sumažinome jų poveikį aplinkai. Mūsų vizija – kad jau 2020 metais, važiuojant nauju „Volvo“ automobiliu, niekas nežūtų ir net nebūtų rimtai sužeistas. O iki tada visi mūsų modeliai jau galės važiuoti elektra, kadangi to reikalauja ateitis. Šiandien mes pristatome visiškai naują „Volvo“, kuriame kiekviena detalė yra itin svarbi. Kuriame sukaupta visa mūsų technologijų, dizaino ir saugumo patirtis, pakelianti Jūsų kelionę į kitą lygį. Su naujuoju „Volvo V90“ mes žengiame į naująją erą. Bet mes niekados nepamiršime, kur mūsų kelio pradžia.

„Volvo V90“ ir Zlatanas Ibrahimovičius

Pagaminta Švedijoje
Švedijoje mes pirmiausiai galvojame apie žmogų. Todėl mes itin vertiname tuos, kurie išdrįsta būti kitokie ir eiti savo keliu. Pasinaudokite konfigūratoriumi, kad pažintumėte naująjį, Švedijoje pagamintą „Volvo V90“. Pasirinkite labiausiai Jums patinkančius priedus arba sukurkite asmeninį Zlatano Ibrahimovičiaus V90.

Volvo V90

Funkcionaliai stilingas

Pagamintas vadovaujantis mūsų patirtimi universalų segmente, naujasis „Volvo V90“ žymi naujosios eros pradžią. Jis pasižymi tiek prabangia išore, tiek ir salonu, drauge su funkcionaliomis universalo kėbulo savybėmis. Rafinuota salono išvaizda derinama su didele erdve kroviniams, taip užtikrinant, kad automobilis yra ir stilingas, ir funkcionalus.

Toro kūjis

Thors Hammer

Naujasis „Volvo V90“ turi LED priekinius žibintus, kurie skleidžia ypatingai platų ir tolimą šviesos pluoštą – daugiau nei dvigubai stipresnį nei įprasti halogeniniai žibintai. Padėdami Jums tamsoje geriau matyti posūkius, žibintai gali iki 30 laipsnių pasisukti posūkio kryptimi. O kai iš priekio atvažiuoja kitas automobilis, sistema pasirūpina, kad šio automobilio vairuotojas nebūtų akinamas ir pritemdo dalį šviesos pluošto.

Dienos metu išskirtiniai kūjo formos šviesų elementai ne tik atlieka dienos šviesų funkciją ir taip dar labiau išryškina Jūsų automobilį, bet ir mirksi šilta spalva, kai įjungiate posūkio signalą.

Užtikrinant patogesnį ir saugesnį vairavimą

Mes esame įsipareigoję vairavimą daryti patogesniu ir saugesniu. Mūsų vizija, kad jau 2020 m. naujajame „Volvo“ niekas nežūtų ir nebūtų rimtai sužeistas. Šiandien mūsų „IntelliSafe“ technologija padeda Jums važiuojant, taip leisdama išvengti eismo įvykių, o jam visgi atsitikus – apsaugodama Jus.

Apple CarPlay

Nepastebimas sujungimas
„Apple CarPlay“ yra sumanesnis ir patogesnis būdas turėti ryšį kelyje. Nepastebimai integruota technologija leidžia Jums susisiekti su visais draugais, rasti reikiamą vietą ir klausytis mėgstamos muzikos. Pasirinktas funkcijas itin lengva valdyti jutikliniame ekrane, ant vairo esančiais valdikliais, arba naudojantis „Siri“ balso technologijos pagalba.

Skandinaviška prabanga

Salono dizainas
Elegantiškasis „Volvo V90“ apjungia išskirtines, natūralias medžiagas, kurios derinamos su rafinuota ir intuityvia technologija. Sėdynės sukurtos tokios, kad suteiktų dar daugiau erdvės – jos perteikia atvirumo jausmą, lyg būtumėte švediškuose namuose. Tai yra naujos kartos skandinaviška prabanga.

Park Assist Pilot
„Park Assist Pilot“ sistema yra tarsi Jūsų asmeninis pagalbininkas, kuris pastato automobilį už Jus. Ji nustato ar užtenka erdvės, tada perima vairavimą ir taip padeda pastatyti automobilį.

360˚ kamera
360˚ kamera leidžia pastatyti automobilį ankštose vietose, o manevravimas esant nedideliam greičiui tampa itin paprastas, matant aplink automobilį esantį vaizdą iš viršaus prietaisų skydelio centre esančiame ekrane.

Pilot Assist
„Pilot Assist“ automatiškai palaiko nustatytą greitį arba atstumą iki priekyje važiuojančio automobilio, taip pat švelniai koreguoja vairo padėtį, kad automobilis važiuotų tiksliai savo juostoje.

Didelių gyvūnų aptikimas
Naujasis „Volvo V90“ atpažįsta pėsčiuosius, dviratininkus ir – pirmą kartą pasaulyje – didelius gyvūnus kelyje. Automobilis Jus perspės ir, jei būtina ir nesiimate veiksmų, pats stabdys.

Aktyvios tolimosios šviesos
Daugiau neteks galvoti kada reikia perjungti artimąsias ir tolimąsias šviesas – aktyvi tolimųjų šviesų sistema automatiškai reaguoja į atvažiuojančius automobilius.

City Safety
Su „City Safety“ technologija Jūsų automobilis gali pats įvertinti ar gresia susidūrimo pavojus, jei artėjate prie lėtai važiuojančio ar stovinčio automobilio.

T8 Twin Engine

„T8 Twin Engine“ turi tris režimus – „Pure“, „Hybrid“ ir „Power“ – visi jie yra viename ir itin galingame automobilyje. Važiuokite raminančioje tyloje arba pasirinkite „Power“ režimą, norėdami mėgautis ypatinga dinamika, kuri leis kitaip pažvelgti į elektromobilius.