Tvirtas ir rafinuotas

Įkvėpiantys vairavimo įspūdžiai, sukurti dizaino, gamtos ir nuotykių mėgėjams.

„Volvo V60 Cross Country“ – 2016 metų modelis

„Volvo Cars“ sėkmingojo sportiško V60 universalo „Cross Country“ variantą pristatė 2014 m. Los Andželo automobilių parodoje. Dinamiško stiliaus ir galingų charakteristikų derinys iškelia „V60 Cross Country“ į atskirą, tik jam būdingą, klasę. Atspindėdamas skandinavišką „Volvo“ paveldą, meilę gamtai ir nuotykiams, „V60 Cross Country“ sutelkia geriausias abiejų pasaulių savybes: sportišką, betarpišką vairavimo potyrį su laisve tyrinėti naujus horizontus. Palyginti su V60, turėdamas 65 mm didesnę prošvaisą tvirtos konstrukcijos „Cross Country“ suteikia neprilygstamas automobilio kontrolės galimybes keliuose ir bekelėje, drauge su pagerintomis sportiškomis važiavimo savybėmis dėl traukos paskirstymo technologijos ir sukibimo posūkiuose kontrolės sistemos.

DIZAINAS

Tvirta ir individuali išvaizda

„V60 Cross Country“ dizainas pabrėžia nuotykių ieškotojo automobilio prigimtį. Turėdamas didesnę prošvaisą, apsaugines plokštes priekyje ir gale, slenksčių ir sparnų apsaugas, „V60 Cross Country“ impozantiškas ir raumeningas siluetas išduoda galingą prigimtį, o integruoti išmetimo sistemos antgaliai atspindi sportišką tamsiąją jo pusę. Išorė išsiskiria unikaliomis padidinto pravažumo automobilio korio pavidalo grotelėmis, žvilgančiais juodais veidrodėlių korpusais ir reljefine „Cross Country“ emblema ant galinės apsauginės plokštės. „V60 Cross Country“ siūlomas tiek su 18”, tiek su 19” ratlankiais su aukšto profilio padangomis, suteikiančiomis tiek komforto, tiek padidinto pravažumo savybių, taip pat mažiau triukšmingomis kelyje ir labiau apsaugančiomis ratus, važiuojant per kliūtis ir uolėtais keliais.

Rafinuotas interjeras

Tiek viduje, tiek ir išorėje akivaizdus „Volvo Cars“ skandinaviško dizaino paveldas. Vairuotojui skirto automobilio jausmą sustiprina dėmesys salono detalėms ir natūralioms medžiagoms, tokioms kaip medis ir oda, taip pat paprastiems naudoti valdymo prietaisams. Tarp vidaus detalių – juodos „Piano Black“ spalvos apdailos variantas, lyg juvelyro darbo centrinio skydelio pasukamos rankenėlės ir berėmis galinio vaizdo veidrodėlis. Didžiausią V60 „Cross Country“ universalumą užtikrina sumaniai įrengtos sėdynės. Trijų dalių galinių sėdynių atlošai gali būti nulenkti 40/20/40 dalimis, taip greitai ir lengvai padidinant 430 litrų bagažines erdvę. Tėvai įvertins sėdynėse integruotas dviejų pakopų pagalvėles vaikams. Vienu lengvu judesiu papildomos sėdimosios pagalvėlės gali būti pakeltos, taip suteikiant patogų ir saugų kelionės aukštį trejų metų ir vyresniems vaikams.

Patogios sportinės sėdynės

„V60 Cross Country“ sumontuotos sportinės sėdynės, kurios dar labiau sustiprina vairuotojui skirto automobilio jausmą. Jos turi puikias nuo pat šlaunų iki pečių besitęsiančias šonines atramas, tad sėdynė tvirtai prilaiko vairuotoją greituose posūkiuose.

VAŽIUOKLĖ IR VARIKLIS

 

254 ir 245 AG T5

„V60 Cross Country“ variantas su visų ratų pavara turi 2,5 litro T5 variklį, pasiekiantį 254 AG. Automobiliai su priekinių ratų pavara komplektuojami su keturių cilindrų T5 „Drive-E“ varikliu, pasiekiančiu 245 AG ir 350 Nm sukimo momentą. „V60 Cross Country“ degalų sąnaudos su nauja 8 laipsnių automatine pavarų dėže yra 6,6 l/100 km (153 g/km).

190 AG D4

Priekinius ratus sukantis 190 AG dyzelinis D4 variklis pagamintas naudojant pirmaujančią klasėje „Volvo Drive-E“ variklių platformą, kuri siūlo bekompromisę efektyvumo ir galios sąveiką. „V60 Cross Country“ degalų sąnaudos su D4 varikliu ir mechanine pavarų dėže yra 4,2 l/100 km (111 g/km). Taip pat gali būti komplektuojama visų ratų pavara su laiko patikrintu D4 2,4 litro penkių cilindrų 190 AG dyzeliniu varikliu.

Naujasis 2.0 litrų D3

Taip pat siūlomas naujas keturių cilindrų „Drive-E“ dyzelinis D3 motoras, pasiekiantis 150 AG / 350 Nm. „V60 Cross Country“ D3 su mechanine pavarų dėže degalų sąnaudos yra 4,2 l/100 km, tai atitinka 111 g/km CO2 emisiją. 

Volvo V60 Cross Country

Daugiau informacijos:

volvocars.lt