Namo važiuokite įdomesniu keliu

Žmonėms, kurie pageidauja universalo patogumo, tačiau nori gauti ir nepriekaištingą sportiško automobilio kontrolę

.

„Volvo“ V60 – 2016 metų modelis

„Volvo“ V60 yra automobilis žmonėms, kuriems reikia universalo teikiamos erdvės, tačiau nori ir sportiško sedano valdymo savybių – ir visa tai stilingame skandinaviškame apvalkale. 2016 m. V60 gali būti sumontuotas bet kuris iš „Volvo Cars“ „Drive-E“ šeimos keturių cilindrų gamos variklių. V60 D2 su 120 AG ir mechanine pavarų dėže degalų sąnaudos sumažintos iki 3,7 l/100 km, tai pavertus CO2 emisija sudaro 98 g/km.

DIZAINAS

Būti išskirtiniu kelyje

Kaip ir kurdami „Volvo“ S60, dizaineriai akcentavo V60 išskirtinumą kelyje, paryškindami jo horizontalias linijas, kurios vizualiai susieja automobilį su keliu. V60 siluetas primena, kad tai nėra įprastas universalas – tai talpus automobilis, turintis kupė stiliaus išvaizdą. Norint paryškinti patrauklią automobilio išvaizdą, V60 galima užsakyti su išraiškingais 19 colių ratlankiais, ant kurių sumontuotos tokio paties profilio aukščio kaip ir 18 colių ratlankių padangos, tad komfortas nenukenčia.

Rafinuotas interjeras

Skandinaviškas dizainas pastebimas iš dailių, paprastų formų ir paviršių, kai atsisakoma bet kokių nereikalingų detalių. Tai matyti pažvelgus tiek į V60 vidų, tiek į išorę. Vairuotojui skirto automobilio jausmą sustiprina dėmesys salono detalėms ir natūralioms medžiagoms, tokioms kaip medis ir oda, taip pat paprastiems naudoti valdymo prietaisams. Tarp vidaus detalių – juodos „Piano Black“ spalvos apdailos variantas, lyg juvelyro darbo centrinio skydelio pasukamos rankenėlės ir berėmis galinio vaizdo veidrodėlis. Didžiausią V60 universalumą užtikrina sumaniai įrengtos sėdynės. Trijų dalių galinių sėdynių atlošai gali būti nulenkti 40/20/40 dalimis, taip greitai ir lengvai padidinant 430 litrų bagažines erdvę. Tėvai įvertins V60 sėdynėse integruotas dviejų pakopų pagalvėles vaikams. Vienu lengvu judesiu papildomos sėdimosios pagalvėlės gali būti pakeltos, taip suteikiant patogų ir saugų kelionės aukštį trejų metų ir vyresniems vaikams.

Patogios sportinės sėdynės

Puikiai prilaikančiosios, tačiau patogios sėdynės, užtikrinančios, kad atvykę net po pačios ilgiausios kelionės jausitės žvaliai ir atsipalaidavę, dešimtmečiais buvo vienas iš „Volvo“ pranašumų. V60 pirkėjas gali pasirinkti sportines sėdynes, kurios, pasižymėdamos tradiciniu patogumu, leidžia dar labiau mėgautis vairuotojui sukurto automobilio važiavimo savybėmis. Jos turi puikias nuo pat šlaunų iki pečių besitęsiančias šonines atramas, tad sėdynė tvirtai prilaiko vairuotoją greituose posūkiuose.

„R-DESIGN“

Unikali nauja priekinė dalis

V60 „R-Design“ pasižymi unikalia išvaizda su dinamiška ir išraiškinga priekine dalimi. Kraštuose esantys dienos šviesų žibintai sustiprina žemo, prigludusio prie kelio automobilio įspūdį. Galinėje dalyje esantis išskirtinis difuzorius su aerodinaminėmis briaunomis yra suderintas su šonuose sumontuotais apvaliais pažangių technologijų „R-Design“ išmetimo sistemos antgaliais. „R-Design“ modelis gali būti komplektuojamas su 19” ratlankiais.

„R-Design“ vidus

V60 „R-Design“ sportinės sėdynės yra bazinės įrangos dalis. Jos aptrauktos juodo nubuko audinio ir perforuotos odos deriniu. Dizaineriai, suderinę intarpus su perforuota juoda oda ir kontrastingomis siūlėmis, sukūrė „R-design“ interjerą iš tobulų ir tarpusavyje derančių detalių, kurias apjungia juodi lubų apmušalai.

VAŽIUOKLĖ IR VARIKLIS

Keturi važiuoklės variantai

V60 suteikia tokį patį dinamišką vairavimo potyrį su adatos smaigalio tikslumo valdymu, kaip ir jo brolis sedanas. Automobilis siūlomas su tokiu pačiu važiuoklių pasirinkimu pagal kliento prioritetus – „Touring“, „Dynamic“, „Four-C“ (Continuously Controlled Chassis Concept – „Nuolat kontroliuojamos važiuoklės koncepcija“) ir „R-Design Sport Chassis“.

Galingasis visiškai naujas T6

„Drive-E“ variklių gamos viršuje yra T6 motoras, pasiekiantis 306 AG ir 400 Nm sukimo momentą. Šis variklis komplektuojamas su pirmaujančiu savo klasėje kompresoriaus ir turbinos deriniu. Kompresoriaus dėka padidinamas sukimo momentas, važiuojant mažais sūkiais, taip suteikiant didelio darbinio tūrio atmosferinio variklio pojūtį. Tiesiogiai prijungtas kompresorius pradeda veikti iškart esant mažiems sūkiams, tuo tarpu turbina įsijungia esant didesniam oro srautui. V60 degalų sąnaudos su nauja 8 laipsnių automatine pavarų dėže yra 6,7 l/100 km (157 g/km).

245 AG T5

Keturių cilindrų „Drive-E“ T5 variklis pasiekia 245 AG ir 350 Nm sukimo momentą. V60 degalų sąnaudos su 8 laipsnių automatine pavarų dėže yra 6,4 l/100 km (149 g/km). V60 taip pat gali būti sumontuoti Drive-E T4 (190 AG) ir T3 (152 AG) varikliai. V60 degalų sąnaudos su T3 ir mechanine pavarų dėže yra 5,8 l/100 km (135 g/km).

Naujasis 225 AG D5

Išplėsta V60 „Drive-E“ variklių gama apima keturių cilindrų dviejų turbinų dyzelinį D5 variklį, turintį 225 AG ir 470 Nm sukimo momentą ir 4,8 l/100 km degalų sąnaudas su 8 laipsnių automatine pavarų dėže.

Visiškai naujas D4 variklis su 101 g/km emisija

Turbodyzelinis D4 „Drive-E“ variklis dabar pasiekia 190 AG ir 400 Nm sukimo momentą. Variklyje panaudota pirmoji pasaulyje i-ART technologija, padedanti mažinti degalų sąnaudas. Gaudama iš kiekvieno degalų purkštuko siunčiamus slėgio duomenis (vietoje tradiciškai naudojamo vieno slėgio jutiklio visai tiesioginio degalų įpurškimo sistemai), i-ART leidžia nuolat stebėti ir pritaikyti degalų įpurškimą degimo ciklui kiekviename iš keturių cilindrų. V60 D4 su mechanine pavarų dėže degalų sąnaudos sumažintos iki geriausių klasėje 3,8 l/100 km arba 101 g/km CO2 emisijos. Degalų sąnaudos su nauja 8 laipsnių automatine pavarų dėže yra 4,3 l/100 km (112 g/km). 2,4 litro penkių cilindrų variklis, montuojamas į V60 D4 AWD modelį, pasiekia 190 AG ir 420 Nm sukimo momentą. Degalų sąnaudos su automatine pavarų dėže yra 5,5 l/100 km (146 g/km).

Naujieji 2,0 litrų D3 ir D2 „Drive-E“

V60 taip pat gali būti sumontuotas naujas keturių cilindrų „Drive-E“ dyzelinis D3 variklis, pasiekiantis 150 AG / 320 Nm, ir naujas D2 variklis, pasiekiantis 120 AG / 280 Nm. V60 D2 su mechanine pavarų dėže degalų sąnaudos yra 3,7 l/100 km (ES kombinuotuoju ciklu), tai atitinka 98 g/km CO2 emisiją. 

Volvo V60

Daugiau informacijos:

volvocars.lt