ŠIUOLAIKINIS STILIUS MIESTUI

Volvo V40 – 2017 metų laida

V40 yra kompaktiškas 5 durų C segmento „Volvo“ hečbekas. Gaminti pradėtas 2012 m., nuo tada jis tapo vienu iš geriausiai parduodamų „Volvo“ modelių. 2016 m. V40 modelis buvo gerokai atnaujintas. Jam suteiktas naujas „Volvo“ priekis su išsiskiriančiomis grotelėmis ir jose įkomponuotu nauju „Volvo“ logotipu bei „Toro kūjo“ priekiniais žibintais, pirmą kartą pademonstruotais naujajame XC90. Be atnaujinto išorės dizaino buvo panaudota visa naujų vidaus ir išorės spalvų ir apdailos variantų gama.  

Variklis

Visi Drive-E 2,0 litrų varikliai su mechaniniu ir turbininiu kompresoriumi yra suprojektuoti ir gaminami „Volvo“ variklių gamykloje Šiovdėje. Maža tarša, dideliu efektyvumu pasižyminčių benzininių ir dyzelinių Drive-E variklių gama suteikia puikų malonumo vairuoti ir degalų ekonomijos derinį, tuo pat metu išlaikydama tikslų atsaką į vairuotojo veiksmus važiuojant mieste. Daugiau informacijos apie siūlomus variklius galima rasti techninėse specifikacijose.  

Ryšio galimybės

Su V40 Sensus naudotojo sąsaja siūlomas ištisas prisijungimo galimybių spektras, įskaitant Volvo On Call, telefoninę programėlę, kuria galima valdyti tam tikras Jūsų automobilio funkcijas, (pavyzdžiui, iš anksto pašildyti, užrakinti ir atrakinti, valdyti navigaciją, automobilio buvimo vietoje prieinamas paslaugas ir kitas priemones). Volvo On Call dabar veikia su tokiais dėvimais įtaisais, kaip Apple Watch ir Android Wear išmanieji laikrodžiai, ir yra suderinama su Windows 10. Tai reiškia, kad Volvo On Call dabar galima valdyti tiek iš Jūsų asmeninio kompiuterio, tiek iš išmaniojo telefono. Su Sensus pateikiama visa gama savų programėlių, skirtų klausytis iš TuneIn ir Baidu srautu transliuojamos muzikos, bei naudotis geografinės vietos nustatymo paslaugomis, tokiomis, kaip Yelp ir Wikilocations. Daugiau apie Sensus galima paskaityti mūsų informaciniame puslapyje.  

Saugumas

V40 modelis pateikiamas su vienu iš savam segmentui išsamiausių standartinių saugos pasiūlymų, apimančiu City Safety saugumo mieste priemones. Tai ištisas spektras susidūrimų vengimo ir švelninimo funkcijų, tarp kurių – priemonės aptikti pėsčiuosius ir dviratininkus.

Atnaujintos grotelės
Nauja išvaizda su vertikaliais akcentais V40 suteikia dinamiškų ir naujoviškų bruožų, tuo pačiu pabrėžiančių išskirtinį charakterį.

Ratlankių pasirinkimas
Didelė išskirtinių ratlankių gama suteikia šiuolaikinę išvaizdą ir yra specialiai sukurta naujosios kartos Volvo automobiliams.

LED priekiniai žibintai
Unikalios naujojo V40 T formos žibintų šviesos pabrėžia platesnę ir labiau atletišką išvaizdą. Jos išryškina automobilio plotį, taip perteikdamos naujausios kartos Volvo automobilių bruožus.

Volvo V40

Daugiau informacijos:

volvocars.lt