BET KOKIU KELIU, BET KOKIU ORU

Švediška prabanga su nuotykių aistra – minioje išsiskiriantis sportiškasis sedanas.

„Volvo S60 Cross Country“ – 2016 metų modelis

„S60 Cross Country“ pasižymi padidinta 65 mm prošvaisa ir komplektuojamas su didelių galimybių visų ratų pavara, tad tai yra vienintelis rinkoje iš tiesų padidinto pravažumo stilingas krosoverio tipo sedanas. Europos rinkoms „S60 Cross Country“ taip pat bus siūlomas ir tik su priekinių ratų pavara.

DIZAINAS

Kviečiantis nuotykiams

Suteikdamas įtraukiantį ir uždegantį vairavimo pojūtį su tvirtumo jausmu, šis dinamiškas dizainas papildo sedano koncepciją sportišku, neįprastu ir kviečiančiu nuotykiams bruožu. Išorė išsiskiria unikaliomis padidinto pravažumo automobilio korio pavidalo grotelėmis, žvilgančiais juodais veidrodėlių korpusais ir reljefine „Cross Country“ emblema ant galinės apsauginės plokštės. Atspindint „Volvo“ meilę gamtai ir Skandinavijos paveldui, „S60 Cross Country“ siūlomas tiek su 18”, tiek su 19” ratlankiais su aukšto profilio padangomis, suteikiančiomis tiek komforto, tiek padidinto pravažumo savybių, mažiau triukšmingomis kelyje ir, jei prireikia, labiau apsaugančiomis ratus. „S60 Cross Country“ siūloma viena iš penkių kėbulo spalvų: juoda „Onyx Black“, pilka „Osmium Grey“, balta „Crystal White“, sidabrinė „Bright Silver“ ir ruda „Rich Java“.

Patogios sportinės sėdynės

„S60 Cross Country“ sumontuotos sportinės sėdynės, kurios puikiai sustiprina vairuotojui skirto automobilio jausmą. Jos turi puikias apglėbiančias šonines atramas nuo pat šlaunų iki pečių, tad sėdynė tvirtai prilaiko vairuotoją, greitai įveikiant posūkius.

VAŽIUOKLĖ IR VARIKLIS

Variklis

„S60 Cross Country“ variklių gama aprėpia nuo galingo, visus ratus varančio T5, pasiekiančio 254 AG, iki priekinius ratus sukančio 190 AG dyzelinio D4 – šie varikliai yra pagaminti naudojant pirmaujančią klasėje „Volvo Drive-E“ variklių platformą, kuri siūlo bekompromisę efektyvumo ir galios sąveiką. „S60 Cross Country“ degalų sąnaudos su D4 varikliu ir mechanine pavarų dėže yra 4,2 l/100 km (111 g/km). Taip pat galimas modelis su visų ratų pavara ir laiko patikrintu D4 2,4 litro penkių cilindrų dyzeliniu 190 AG varikliu.