Volvo V90 aksesuarai

Priedai išorės stilizavimui. Suprojektuotas tobulai papildyti Jūsų V90, išorės stilizavimo paketas su chromo ar kėbulo spalvos intarpais leidžia sukurti išskirtinę, individualią išvaizdą. Jis apima priekinį aptaką, slenksčių puošybines juosteles ir du integruotus išmetimo vamzdžius su difuzoriumi.

2642 €

21" 10 atvirų stipinų Turbine ratai. Šiuose unikaliuose lietuose ratlankiuose suderintas modernių technologijų „Diamond Cut“ (deimantinio išpjovimo) dizainas ir subtili „Tinted Silver“ (tonuoto sidabro) apdaila, kad automobilio išvaizdai suteiktų dar daugiau elegantiškumo ir solidumo.

4376 €

21" 5 stipinų Fan ratai. Šie solidūs ir šiuolaikiški „Silver Bright“ (skaistaus sidabro spalvos) lieti atviri sportiško charakterio ratlankiai padarys Jūsų S90 dar pastebimesnį, nesvarbu, jis juda ar stovi vietoje.

4376 €

Buferio apsauga, nerūdijantis plienas. Ši išskirtinė žvilgančio nerūdijančio plieno apsauga padeda apsaugoti užpakalinį buferį, kai į krovinių skyrių pakraunami ir iš jo iškraunami kroviniai.

149 €

Du integruoti išmetimo vamzdžiai ir difuzorius. Du išmetimo vamzdžiai su chromo apdaila yra integruoti į kėbulo spalvos difuzorių. Su jais Jūsų „Volvo“ atrodys dar galingesnis ir labiau pastebimas. Difuzorius papuoštas elegantiška chromo juosta, paryškinančia prabangią išvaizdą.

756 €

iPad laikiklis. Šis aptakus iPad® laikiklis leidžia užpakalinėse sėdynėse sėdintiems keleiviams patogiai žiūrėti, skaityti ar žaisti, ir turi dvi USB jungtis, skirtas vienu metu įkrauti prietaisus.

748 €

„Volvo Cars“ suprojektuota stogo bagažinė. Mūsų dizainerių specialiai suprojektuota Jūsų „Volvo“ automobiliui, ši išskirtinė ir aptaki 350 litrų stogo bagažinė su įtaisytu šviesos diodų apšvietimu ir Quick-Grip tvirtinimo elementais stilingai tenkins įvairių krovinių gabenimo ant stogo poreikius.

1700 €

Krovinių laikiklis. Pasinaudokite mūsų prie stogo tvirtinamų priedų gamos pranašumais sumontavę porą tvirtų žemo profilio krovinių laikiklių. Paprastai tvirtinami (prikabinami prie paruoštų automobilio tvirtinimo mazgų), jie leidžia neužtrunkant sumontuoti mūsų krovinių laikiklių priedus, nuo dviračių laikiklių iki baidarės atramų.

267 €

Pusiau elektrinis įtraukiamas vilkimo kablys. Atlenkiamas mygtuko paspaudimu, šis vilkimo kablys yra paruošiamas naudoti tik tada, kai jo reikia. Likusį laiką jis yra elegantiškai paslėptas po galiniu buferiu.

1168 €

Vaikiškos sėdynės. Mūsų naujos kartos „Volvo“ vaikiškos sėdynės leidžia iki 3–6 metų amžiaus vaikams keliauti atsigręžus atgal ir suteikia aukščiausios klasės apsaugą ir yra ypač patogios. Elegantiški minkšti vilnonio audinio apmušalai puikiai tinka prie Jūsų „Volvo“ interjero.

nuo 359 €