Volvo V40 aksesuarai

Išorės stilizavimo rinkinys „Volvo“ stilizavimo rinkinys, apimantis suderintos spalvos šoninius antdėklus, galinių antdėklų juostų rinkinį ir sportišką užpakalinį difuzorių su dviem išmetimo vamzdžiais, kartu su stogo aptaku išryškins dinamišką Jūsų „Volvo“ eleganciją.

1125 €

Stogo aptakas. Unikalus aptakas su lėktuvų įkvėptomis briaunomis ir sparnigaliais, išryškinantis sportišką ir aerodinamišką Jūsų „Volvo V40“ stotą.

502 €

Galinis difuzorius su dviem išmetimo vamzdžiais. Sklandžiai integruotas su užpakaliniu buferiu, šis difuzorius sustiprina dinamišką Jūsų V40 išvaizdą.

551 €

Ratai su padangomis. Lieti ratlankiai, 7,5x18" Diamond Cut/Glossy Black (deimantinio pjovimo ir (ar) blizgančios juodos spalvos). Keturi sukomplektuoti ratai, įskaitant ratlankius ir padangas.

2835 €

Purvasargiai, priekiniai ir užpakaliniai. Suprojektuoti kaip natūrali Jūsų automobilio ratų arkų dalis, šie purvasargiai saugo kėbulą nuo purvo ir skriejančių akmenukų, tuo pat metu išlaikydami elegantišką Jūsų „Volvo“ išvaizdą.

130 €

Stogo bagažo laikikliai. Puikiai susiliedami su „Volvo“ automobilių kėbulo linijomis, šie specialiai suprojektuoti krovinių laikikliai yra lengvai sumontuojami, kad sudarytų paprastą naudoti stogo bagažo sistemą.

251 €

Navigacija Sensus. Suraskite kelius ir prisijunkite prie mūsų debesies programėlių, kurios nurodys Jums artimiausius vertus dėmesio objektus ar laisvą stovėjimo vietą. Balsu valdomomis komandomis ar iš anksto mobiliuoju telefonu pasirinkite kelionės tikslą. Įtraukti žemėlapių atnaujinimai.

1428 €

Bagažo fiksavimo padėklas. Šis išmanus fiksavimo padėklas, turintis tris judančius aliumininius skyriklius, leidžia tvarkingai išdėstyti nešulius, sudėtus ant krovinių skyriaus grindų, ar po „antrojo aukšto“ grindelėmis.

214 €

Rezginė smulkių krovinių lentynai. Į šį patogų tinkleliu atskirtą skyrių galima sudėti smulkius daiktus, kad jie būtų lengvai prieinami po smulkių krovinių lentyna, ir bagažinė liktų neužversta ir tvarkinga.

47 €

Austas kilimėlis kroviniams. Dvipusis ir nelaidus vandeniui, šis elegantiškas kilimėlis leis išlaikyti patrauklią krovinių skyriaus išvaizdą, net jei Jums kartais tektų gabenti purvinus krovinius.

158 €