Pasaulinės klasės SUV

Skandinaviškas dizainas, pažangiausios saugumo sistemos, aukščiausios klasės komforto įranga ir ypatinga valdymo dinamika. Tai savybės, kuriomis pasižymi „Premium“ klasės SUV „Volvo XC90“, sukurtas išpildyti visus Jūsų lūkesčius.

Kasdienio naudojimosi patogumą užtikrina beraktė automobilio atrakinimo ir užrakinimo sistema bei „Volvo On Call“ telemetrijos sistema, kurios pagalba savo „Volvo XC90“ automobilio sistemas galite valdyti nuotoliniu būdu. Įjunkite šildytuvą ar oro kondicionierių, atidarykite ar uždarykite dureles, patikrinkite degalų likutį bake – šių ir daugybės kitų funkcijų valdymo pultu tampa Jūsų išmanusis telefonas.

Pasirinkite Jūsų vairavimo stilių ar situaciją labiausiai atitinkantį vairavimo režimą arba sukurkite individualią pavarų dėžės, vairo mechanizmo, stabdžių ir akceleracijos nustatymų konfigūraciją, subalansuotą specialiai Jums. Tai išties suteikia dar daugiau malonumo vairuoti „Volvo XC90“ ir mėgautis patogiomis Nappa odos „Comfort“ tipo sėdynėmis, klausantis mėgstamos muzikos, sklindančios iš „High Performance“ garso sistemos kolonėlių.

Būkite užtikrinti: prabangiu komfortu mėgausitės visus metus. Šiltąjį sezoną kiekvienu Jūsų gryno oro gurkšniu pasirūpina į saloną patenkančio oro išvalymo sistema „Cleanzone“ ir aktyvi oro kokybės kontrolės sistema su anglies filtru. Jokių žiedadulkių, jokių teršalų, jokios alergijos. Žiemos šalčių nebijosite su autonominiu variklio ir salono šildytuvu, šildomomis sėdynėmis bei vairo šildymo funkcija – juk sakoma, kad roges žiemai ruošti verta dar vasarą.

Kasdien patirkite aukščiausios klasės vairavimo potyrius su pasaulinės klasės SUV „Volvo XC90“. Ypatingas pasiūlymas galioja XC90 modeliams su dyzeliniais D5 ir benzininiais T5 varikliais, norėdami sužinoti daugiau apie galimas komplektacijas, kreipkitės į artimiausio „Sostenos“ „Volvo Cars“ automobilių salono pardavimo vadybininkus.

Volvo XC90

Volvo XC90 Inscription D5 AT8 AWD

Mėnesinė įmoka: TIK 520 €

Įeina:

 • CITY SAFETY II susidūrimo prevencijos paketas:
  1. Sistema, sauganti nuo susidūrimo priekyje važiuojančiu kitu automobiliu bei padedanti išvengti avarijos
  2. Sistema sauganti nuo susidūrimo su pėsčiuoju ar dviratininku
  3. Sistema sauganti nuo susidūrimų sukant į kairę sankryžose
  4. Sistema sauganti nuo susidūrimo su stambiais laukiniais žvėrimis ir naminiais gyvūnais
 • INTELLISAFE ASSIST saugumo paketas:
  1. Nuvažiavimo nuo kelio prevencijos sistema („Run-off road Mitigation“)
  2. Vairuotojo nuovargio sistema („Driver Alert“)
  3. Adaptyvi greičio palaikymo sistema ACC su pilno sustojimo funkcija ir judėjimo automobilių grūstyje režimu
  4. Eismo juostos kirtimo įspėjimo sistema („Lane Departure Warning“)
  5. Intelektualaus palaikymo eismo juostoje sistema („Lane keeping Aid“)
  6. Pusiau automatinio vairavimo sistema „Pilot Assist“ su palaikymu eismo juostoje
  7. Įvairių kelio ženklų atpažinimo ir vairuotojo informavimo sistema („Road Sign Information“)
  8. Greičio ribotuvo funkcija ASL („Automatic speed limiter“)
 • Autonominis variklio ir salono šildytuvas su programuojamais laikmačiais („Webasto“) su valdymu iš telefono
 • Šildomos priekinės sėdynės su trijų lygių reguliavimu
 • HIGH PERFORMANCE audio sistema (330 W stiprintuvas,10 garsiakalbių), USB jungtis
 • Media failų ir įvarių telefono muzikos servisų grojimas ir palaikymas per Bluetooth ryšį
 • VOLVO ON CALL - telemetrijos sistema su nuotoliniu automobilio sistemų valdymu iš telefono (Apple iOS, Android, Windows)
 • Pasirenkami 5 važiavimo režimai pavarų dėžei, vairui, stabdžiams ir akceleracijai (su adaptyvia važiuokle – ir pakabai)
 • Skaitmeninis Interaktyvus 12 colių prietaisų skydelis su keičiamomis skydelio grafinėmis temomis
 • LED priekiniai priešrūkiniai žibintai su papildomu lėtų posūkių apšvietimu
 • Lieti 20 colių 10 stipinų lengvojo lydinio ratlankiai „Inscription Silver-Diamond Cut“ su padangomis 275/45R20
 • Aktyvūs padidinto galingumo LED priekiniai žibintai „Full-LED Active High Beam Illumination“ su intelektualia pastoviųjų tolimųjų šviesų sistema
 • Priekinio ir galinio parkavimosi pagalbos sistema
 • Galinio parkavimosi kamera
 • Šildomas vairas
 • Beraktė automobilio atrakinimo/užrakinimo sistema (su chromuotomis rankenėlėmis)

Akcijos sąlygos

Pasiūlymas galioja iki 2018 08 31. Automobilių kiekis ribotas.

Bendros lizingo kainos metų normos apskaičiavimo pavyzdys: Jei nuspręstumėte lizingu įsigyti 61 990 Eur vertės automobilį ir automobilio pardavėjui sumokėtumėte 12 398 Eur (20 proc. turto vertės, įskaitant PVM) pradinę įmoką nuosavomis lėšomis, tai finansuojama suma būtų 49 592 Eur, lizingo įmoka, mokama kiekvieną mėnesį, būtų 520 Eur. Bendra lizingo kaina (apskaičiuota įtraukus per lizingo laikotarpį mokėtinas lizingo palūkanas, administravimo mokestį ir sąskaitos tvarkymo mokestį) 3 567,03 Eur, darant prielaidą, kad Jūs esate klientas, kurio rizika pagal AB SEB banko rizikos vertinimo metodiką yra labai maža, lizingo sutarties terminas – 5 metai, valiuta – eurai, taikoma 2018 m. gegužės 07 d. kintamųjų palūkanų norma – 1,85 proc. (palūkanų norma nurodyta taikant 1,85 proc. ir 6 mėn. EURIBOR kintamąsias palūkanas), likutinė turto vertė lizingo termino pabaigoje 21 731,83 Eur (35,06 proc. turto vertės, įskaitant PVM). Bendros vartojimo kredito kainos metinė norma būtų 2 procento, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 53 159,03 Eur. Tai finansavimo paslauga, kurią teikia AB SEB bankas. Su finansavimo sąlygomis susipažinkite www.seb.lt ir, jeigu reikia, pasikonsultuokite su banko darbuotojais.