SVARBUS KIEKVIENAS ŽINGSNIS

„Volvo“ kartu su „Casca“ pristatytuose sportiniuose bateliuose dera perdirbtos medžiagos ir skandinaviškas dizainas, nes mums svarbus kiekvienas žingsnis tvarios ateities link.

ŽINGSNIS LINK KLIMATUI NEUTRALIOS ATEITIES

Užsisakę visiškai elektrinį „Volvo XC40 Recharge“ ar „Volvo C40 Recharge“, dovanų gausite stilingą sportinių batelių porą, kurią „Volvo“ sukūrė kartu su „Casca“, kad savo nulinės emisijos kelionę pradėtumėte vos užsisakę savo naująjį „Volvo“.

DIZAINO KALBA

Aukščiausia prabangos forma yra meistriškai atlikti paprasti dalykai. Nuo aukštos kokybės medžiagų iki rafinuoto stiliaus – visa tai yra kertiniai skandinaviško dizaino idealai.

VIRŠUS
viršutinė batelių dalis pagaminta iš 7 perdirbtų plastikinių butelių. Gaunamas orui laidus ir lankstus audinys.

PADAS
10 % kiekvieno pado pagaminta iš perdirbtų padangų. Tai pirmas kartas, kai ši medžiaga pakartotinio naudojimo ir perdirbimo tikslais naudojama „Casca“ avalynėje.

ĮKVĖPIMAS
Toro kūjį primenančių priekinių žibintų siluetas „Casca“ populiariam „Avro“ batelių modeliui suteikia veržlumo.

PALIKIMAS
vieno batelio etiketė nuspalvinta Švedijos vėliavos spalvomis, o kito – „Casca“ klasikine geltona. Nusprendėme taip įkūnyti mūsų įmonių bendradarbiavimą ir minimalistinį skandinavišką dizainą.

TORO KŪJIS

Nuo priekinių žibintų iki batelių akcentų – ikoniškasis Toro kūjis puošia ir Jūsų automobilį, ir Jūsų batus. Rankų darbo iš dirbtinės zomšos pagaminta priekinė juostelė yra dar vienas tvarus akcentas.

PERDIRBTOS MEDŽIAGOS

Visai kaip „XC40 Recharge“, batų komponentai pagaminti iš perdirbtų medžiagų. Batų padams naudojamos perdirbtos padangos, o viršutinė dalis pagaminta iš perdirbtų butelių.

Bendra vizija

MAŽAIS ŽINGSNIAIS Į PRIEKĮ

Perdirbtos medžiagos:
• „Volvo Cars“ siekia, kad iki 2025 metų ketvirtadalis naujuose automobiliuose naudojamų medžiagų būtų pagaminta iš perdirbamų ir biologinių komponentų.
• Iki 2022 metų visos „Casca“ batelių viršutinės dalys bus gaminamos iš perdirbtų ar atsinaujinančių medžiagų.

Etiška gamyba:
• „Volvo Cars“ siekia tapti etiško ir atsakingo verslo lyderiu kaip pirmasis automobilių gamintojas, taikantis blokų grandinės technologiją baterijų gamyboje naudojamų medžiagų atsekamumui.
• „Casca“ lankosi visose savo gamyklose, siekiant užtikrinti, kad jose laikomasi etikos standartų, o darbuotojams mokamas nustatytas atlyginimas.

Energetiškai efektyvios:
• „Volvo Cars“ pasaulinėse gamyklose naudojama 80 % klimatui neutralios elektros. Bendrovė siekia, kad iki 2025 m. visos gamybos operacijos būtų neutralios klimatui.
• „Casca“ odos apdirbimui taiko mažai energijos naudojančius UV procesus, o modernus valymo įrenginys leidžia 70 % vandens perdirbti gamykloje.

Akcijos sąlygos

Pasiūlymas galioja užsakymams, pateiktiems nuo 2022 09 22 iki 2023 03 31.