Kitoks iš prigimties

Daugiau nei 90 metų kuriame automobilius žmonėms, kuriems rūpi kiti žmonės. Stengdamiesi užtikrinti saugumą, mes ne ką mažiau dėmesio nei vairuotojo bei keleivių gerovei skiriame ir automobilį supančiai aplinkai. Dėl šios priežasties išvystėme technologijas, padedančias nuolat stebėti priešais plytintį kelią, ir inovacijas, suteikiančias pagalbą vairuojant.

Švedijoje tokią savo filosofiją vadiname vienu žodžiu. Žodžiu, reiškiančiu rūpinimąsi ir apgalvojimą. Tas žodis yra „Omtanke“.

Kai kuriems gali pasirodyti, kad „Omtanke“ atspindi nestandartinį ir skirtingą mąstymą. Mes tai vadiname mūsų verslo strategija.

„Mūsų vizija – kad nuo 2020 m. niekas nebūtų rimtai sužeistas ar netektų gyvybės naujame „Volvo“ automobilyje.“ Håkan Samuelsson apie saugumą.

„Mūsų vizija – iki 2025 m. sutaupyti „Volvo“ vairuotojams savaitę laisvo laiko per metus, pasirūpinant jų automobiliais.“ Håkan Samuelsson apie automobilio nuosavybės teisę.

„Mūsų tikslas – kad iki 2025 m. keliuose riedėtų milijonas „Volvo“ pagamintų elektrifikuotų automobilių.“ Håkan Samuelsson apie ateities variklius